Studia – zarządzanie i inżynieria produkcji na SSW

0
1476

Studia inżynierskie zarządzanie i inżynieria produkcji pozwalają wykształcić przyszłych inżynierów z przygotowaniem menadżerskim. Sopocka Szkoła Wyższa pozwala na zgłębianie wiedzy z zakresu energetyki oraz automatyki i robotyki i łączy ją z nauczaniem o zarządzaniu i marketingu.

Na zarządzaniu i inżynierii produkcji jest możliwość kształcenia się na jednym z wybranych kierunków spośród niżej wymienionych:

– logistyka,
– elektroenergetyka,
– budownictwo,
– projektowanie systemów IT.

Sama inżynieria produkcji studia Gdańsk pozwala na zdobywanie wiedzy z zakresu projektowania, racjonalizacji działań, kierowania i kontroli zintegrowanych systemów produkcyjnych racjonalizatorskich, materiałów, środków produkcji oraz energii. Student ma możliwość zdobywania praktycznych umiejętności stosowanych w przedsiębiorstwach nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami. Uczy się na doświadczeniu starszych osób, jak łączyć projektowanie i planowanie procesów wytwarzania z projektowaniem, organizowaniem i kierowaniem procesami produkcyjnymi.
Uczelnia ułatwia możliwość dostanie pracy w wielu branżach – przemyśle metalowym, energetyce, rolnictwie, górnictwie, budownictwie, usługach i administracji. Współpracuje z firmami z tych branż.

Jakie jeszcze korzyści płyną ze studiowania na Sopockiej Szkole Wyższej? Uniwersytet dba o dobre wykształcenie każdego studenta. Stwarza dobrą atmosferę na zajęciach, przez tworzenie małych grup. Wykładowcy rozwijają zdobytą wiedzę studentów i współpracują z nimi. Przyszli inżynierowie nie muszą martwić się kosztami dodatkowych kursów. Uczelnia oferuje możliwość skorzystania z bezpłatnych warsztatów i szkoleń, których wartość sięga aż do 15 tys zł. każdy. Programy podnoszą kompetencje studentów, ułatwiając im znalezienie dobrej pracy. Na niektórych specjalnościach, możliwe jest zdobycie certyfikatów kompetencji zawodowych (np. JLog ELA) oraz certyfikatów umiejętności wykorzystania kluczowego oprogramowania (np. CAx (CAD/CAM/CAE Computer Aided Design, Manufacturing, Engineering).

Więcej informacji można uzyskać na stronie ssw-sopot.pl/zarzadzanie-i-inzynieria-produkcji/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here