Strój kąpielowy push up

Obecnie na rynku dostępne są setki modeli strojów kąpielowych. W gąszczu kolorystyki i wzorów, aż można się pogubić. W tym całym chaosie – bo ładne to biorę, często zapominamy o wygodzie. Jasne, że każda z nas chce wyglądać oszałamiająco na plaży. Często decydujemy się na strój kąpielowy push up, ale czy dobrze go dobieramy? Jaki wybrać, żeby naprawdę czuć się komfortowo i kobieco?

  1. Strój kąpielowy push up – na co zwrócić uwagę przy zakupie?
  2. Jaki strój kąpielowy wybrać?

Strój kąpielowy push up – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Bardzo ważny aspekt, który w ferworze pięknego stroju pomijamy. Mianowicie nasza figura. Przykładów można by wymieniać setki. Wiadome jest, że jeśli coś tu i ówdzie nam wystaje, to nie dobrałyśmy stroju dobrze. Wśród kobiet panuje błędne przekonanie, że strój kąpielowy push up mogą nosić tylko dziewczyny z niewielkim biustem. Oczywiście jest to błąd. Może nigdy nie zwracałaś na to uwagi, ale Paniom z obfitym biustem poleca się push up, aby zebrał piersi do środka, co tworzy piękną linię biustu. Najlepiej, jeśli miseczka będzie usztywniana a sam biustonosz, będzie miał szersze ramiączka. Możesz też rozejrzeć się za strojem z fiszbinami. Żadna z nas nie marzy przecież o wylewającym się na boki biuście. Jeśli jesteś szczupła, to praktycznie każdy rodzaj stroju będzie Ci pasował. Niezależnie, czy będzie to bikini, czy strój jednoczęściowy. Chociaż przy ich wyborze też musisz zwrócić uwagę, czy na pewno dobrze go dobrałaś. Czy bikini nie jest za małe, czy góra nie płaszczy Ci biustu. Tak samo przy stroju jednoczęściowym. Tu rewelacyjnie sprawdzają się stroje kąpielowe push up. Strój, mimo że zakrywa prawie wszystko to pięknie podkreśla biust, a nie płaszczy go. Zwróć też uwagę, czy kolor, krój lub wzór na stroju nie zaburza proporcji Twojej sylwetki. Jeśli odnosisz wrażenie, że strój jednoczęściowy Cię „ciągnie” i uwiera, to na pewno jest za mały.

Jaki strój kąpielowy wybrać?

Dopasowany! Proste, prawda? A teraz z całą powagą nie polecamy Ci kupować pierwszego lepszego stroju, jaki wpadnie Ci w oko. Zanim zdecydujesz się na zakup, powinnaś się przygotować. Brzmi co najmniej, jak przygotowania do misji na marsa, ale taka jest prawda. Poszperaj w internecie, porównaj oferty sklepów, przejdź się do sklepów stacjonarnych. Zwróć uwagę na jakość materiału, szycie i ogólne wykonanie stroju. Jeśli nie jesteś pewna, jaki kolor Ci pasuje postaw na klasyczny czarny strój kąpielowy. Czarny sprawdzi się zawsze, no prawie zawsze. Chyba że masz bardzo jasną karnację, wtedy polecamy Ci bardziej ciepłe kolory. Lubisz eksperymenty i wzory? Wybierz taki strój, który nie zmieni proporcji Twojej sylwetki. Oczywiście na Twoją niekorzyść. Jeśli możesz wizualnie sobie polepszyć, to wszystkie chwyty dozwolone.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here