hybrydy

Same lakiery hybrydowe nie są w stanie zniszczyć naszej płytki paznokcia. Wiele osób nie wie, że to właściwie złe zdejmowanie lakieru z płytki paznokcia. Jeśli samodzielnie je zdrapujemy, to nic dziwnego, że nasza płytka jest w tak złym stanie. Dlatego tak ważne jest, aby każda osoba decydująca się na tego typu zabieg potrafiła w odpowiedni sposób zdjąć sobie hybrydy. Nie jest to wcale trudne. 

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/jak-sciagnac-hybryde/

Domowe sposoby na ściągnięcie hybrydy

Najlepszą i najprostszą metodą na ściągnięcie hybryd jest użycie acetonu. Produkt ten dostaniecie w internecie oraz w sklepach stacjonarnych jak na przykład NeoNail czy Semilac. Przed użyciem acetonu zaczynamy jednak od pilnika. Spiłujcie warstwę topu i wtedy weźcie w dłoń folię aluminiową.

Folię tniecie na kawałki w kształcie prostokątów, następnie nasączacie wacik, najlepiej taki bezpyłowy namaczacie go dosyć obficie w acetonie i przykładacie do paznokcia. Teraz folią owijacie palec. Gotowe!

Jak zdjąć hybrydę z żelem

Inną metodą na ściągnięcie hybryd jest ściąganie im pilnikiem. W tym przypadku musicie uzbroić się w cierpliwość. Kiedy dopiero zaczynacie najlepsze będą dla was pilniki gruboziarniste, które szybko uporają się z lakierem lub z żelem.Dobrze jest zaopatrzyć się również w bloczek polerski. On pozwoli wam pozbyć się pozostałości po lakierze. 

Jak ściągnąć hybrydy bez acetonu

Zmycie hybryd bez użycia acetonu, nie niszcząc  płytki paznokcia jest niemożliwe do wykonania. Kiedy chcemy to zrobić bez acetonu, aby nie uszkodzić płytki, konieczna będzie frezarka.  

Jeśli nie macie takiej możliwości, możecie zapisać się na ściąganie hybryd u kosmetyczki. Specjalistka zrobi to za niewielką opłatą, ale nie będziecie z pewnością martwić się o to, że  będzie to wykonane w zły sposób, a będzie to pełen profesjonalizm.

Zobacz też: http://www.wizjatv.pl/jaki-posiadasz-typ-cery-sprawdz-to-sama/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here