Przeszczep włosów

Mężczyznom bardzo trudno pogodzić się z faktem, że łysieją. Jest to ujma na ich męskości oraz powód, by popadać w depresję. Na szczęście mogą liczyć na wsparcie medyczne, a jest nim przeszczep włosów lub ich transplantacja.

Czy tego typu zabiegi bolą?

Absolutnie nie ma w ich trakcie żadnego poczucia bólu czy cierpienia Mogą jedynie wywołać lekki dyskomfort psychiczny przeszczep i transplantacja włosów Warszawa i pracujący tu lekarze troszczą się o to, by pacjenci nie uciekali z krzykiem z ich gabinetów i nie opowiadali, jaki to traumatyczny i nieprzyjemny jest przeszczep włosów Warszawa to w końcu europejska metropolia i nie może sobie pozwolić na tego typu zły pijar medialny. Przecież znane gwiazdy z dziedziny show- biznesu płci męskiej decydują się na przeszczep włosów Warszawa nie może zatem pozwolić, by wypadła gorzej na tym polu od innych europejskich stolic.

A co jeśli transplantacja włosów nie jest w ogóle możliwa?

Jeżeli z powodów stricte medycznych nie jest w ogóle możliwa transplantacja włosów warszawa proponuje łysiejącym panom dwie opcje. Pierwsza to znaleźć wykwalifikowanego i dobrze wyszkolonego fryzjera, który zamaskuje postępujące zakola. A druga bardziej radykalna polega na zakupie tupecika lub nawet peruki z naturalnych włosów. Co prawda można ostrzyc się na bardzo krótko, lecz jest to rozwiązanie tymczasowe. Oczywistością jest przecież stwierdzenie, że proces łysienia będzie w miarę lat szybciej postępował.

A co jeszcze odstrasza mężczyzn, chcących poddać się zabiegowi przeszczepienia włosów?

Na pewno cena. Za tego typu usługę trzeba sporo zapłacić. A nie każdego stać, by przeznaczyć sporo sumę pieniędzy na ten cel. Po drugie mężczyźni obawiają się złośliwych komentarzy kolegów na temat tego, że uczestniczyli w tego rodzaju zabiegach. Przeszkodą jest też to, że klinika trychologiczna nie mieści się przecież w każdym mieście. W związku, z czym mężczyźni muszą dojeżdżać do oddalonych klinik.

Poza tym panuje obiegowa opinia, że to cierpienie nie jest warte wyrzeczeń, gdyż osłabione włosy i tak prędzej czy później wypadną i będzie widać jedynie ślady po tych sztucznych. Transplantacja włosów to konieczność i nie warto się jej poddawać dla chwilowego kaprysu. Czasem lepiej pogodzić się z łysieniem, niż na siłę próbować się odmłodzić. Gdy łysienie jest zaawansowane, nie ma szans na medyczny cud.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here