Wybór kroju męskich spodni jeansowych – na co zwrócić uwagę?

0
1424

Mężczyźni nie mają problemu z dostępnością wielu różnych modeli i rodzajów spodni jeansowych. Ważne jest jednak, aby wybrać takie, które będą odpowiednio dopasowane. Mowa tu konkretnie o kroju spodni. Warto zatem wiedzieć, jakie kroje męskich spodni jeansowych cieszą się dużą popularnością i na co zwrócić uwagę przy zakupie.

Spodnie jeansowe męskie skinny

Pierwszym krojem męskich jeansów, o których należy wspomnieć, są skinny. Spodnie te charakteryzują się przede wszystkim tym, że posiadają one nogawki, które opinają nogi na całej ich długości. Taki krój jeansów polecić można głównie tym panom, którzy posiadają szczupłą sylwetkę. Co ważne, sylwetka ta nie może być jednak zbyt szczupła. W takim przypadku z jeansów typu skinny lepiej jest zrezygnować. Nie jest to także dobry wybór dla mężczyzn o dość masywnych nogach. Chcąc jednak wybrać spodnie typu skinny, warto zwrócić uwagę na spodnie jeansowe męskie Wrangler. Marka ta oferuje szeroki wybór spodni w tym kroju.

Spodnie jeansowe męskie trappered

Drugim krojem męskich spodni jeansowych, który cieszy się sporą popularnością, jest krój typu trappered. Spodnie te cechują się głównie tym, iż nogawki w udach mają znacznie więcej luzu. W przeciwieństwie do spodni skinny, nie opinają one tak bardzo nóg. Dlatego jest to krój, który śmiało można polecić panom o nieco bardziej rozbudowanych udach. Zaletą tego typu spodni jest także to, że znakomicie wyszczuplają one sylwetkę.

Spodnie jeansowe męskie joggery i baggy

Joggery to fason posiadający dużo niższy krok oraz wąską i bardzo dobrze dopasowaną nogawkę. Z kolei baggy to spodnie jeansowe, które są dość luźne i szerokie. To, co łączy oba te fasony to niski krok. W przypadku tych modeli spodni także warto zwrócić uwagę na spodnie jeansowe męskie Wrangler.

Spodnie jeansowe męskie regular

Najbardziej klasycznym krojem męskich spodni jeansowych są oczywiście spodnie typu regular. Spodnie te charakteryzują się tym, iż posiadają w całości proste nogawki. W takim przypadku zwrócić jednak trzeba uwagę na to, że tego typu jeansy nie będą dobrym wyborem dla panów posiadających szczupłą sylwetkę. Spodnie będą zbyt luźne, a tym samym szczupli panowie nie będą się w nich zbyt dobrze prezentować. Jest to natomiast bardzo dobry wybór, jeśli chodzi o panów o standardowej budowie ciała. W ich przypadku taki fason pasować będzie idealnie. Także i w przypadku spodni o kroju regular polecić można spodnie jeansowe męskie Wrangler.

Jak zatem widać, wybór męskich spodni jeansowych jest naprawdę szeroki. Dzięki temu każdy z panów może wybrać dla siebie najlepiej pasujący fason.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here