farby do koloryzacji włosów

Wiele kobiet farbuje dzisiaj włosy. Z jednej strony chcemy ukryć coraz większą liczbę siwych kosmków. Z drugiej natomiast nie czujemy się dobrze w swoim naturalnym kolorze. Znalezienie skutecznej farby do włosów nie należy jednak do łatwych. Podpowiadamy zatem, jak to zrobić, sięgając po farby Artego.

Dlaczego warto stawiać na markę Artego?

Artego to znana i ceniona na rynku marka produkująca profesjonalne kosmetyki fryzjerskie. Pochodzi z Włoch – prawdziwej stolicy mody i stylu. Oferuje nie tylko farby Artego, ale również inne preparaty do włosów, w tym środki do pielęgnacji i stylizacji. To, co wyróżnia tę markę to zastosowanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań, a jednocześnie w pełni naturalnych składników. Farby Artego są bardzo skuteczne i niezawodne. Co przy tym istotne, chociaż dedykowane są przede wszystkim profesjonalnym zakładom fryzjerskim, mogą być także wykorzystywane przez amatorki, samodzielnie przeprowadzające koloryzację swoich włosów. Farby Artego są bezpieczne dla skóry głowy i włosów. Należy jedynie dobrać odpowiedni odcień.

Na jaką farbę warto postawić?

Marka Artego oferuje różne rodzaje farb. Godna polecenia jest w szczególności innowacyjna farba w kremie. Zapewnia ona doskonały efekt. Wyróżnia ją przy tym niska zawartość amoniaku, co szczególnie powinno zainteresować osoby o wrażliwej skórze głowy. Jednocześnie skład tej farby nasycony jest wysoką koncentracją pigmentów, co gwarantuje piękny i trwały kolor. Farba ta jest również bardzo ekonomiczna. Już niewielka jej ilość oferuje doskonałe krycie. Docenią ją także panie, które borykają się z problemem siwych włosów. Farby Artego w kremie w stu procentach pokrywają bowiem siwiznę. Z farbami Artego można zatem przeprowadzić całkowitą metamorfozę i zupełnie zmienić dotychczasową stylizację – samodzielnie lub w salonie fryzjerskim.

Jakie kolory oferuje marka Artego?

Farby Artego są bardzo uniwersalne. Występują bowiem w 129 różnych odcieniach. To oznacza, że można z nimi stworzyć dowolny, wymarzony kolor włosów – platynowy blond, głęboką czerń, piękny brąz i wiele innych. Proponowane odcienie są przy tym bardzo naturalne. Świetnie też wyrównują ewentualne odrosty. A jak stosować farby Artego? To preparaty wyjątkowo łatwe w aplikacji. Kremowa formuła sprawia bowiem, że farba nie spływa z włosów, a dodatkowo delikatnie je pielęgnuje. Dla odcieni rozjaśniających wystarczy wymieszać ją w proporcji 1:2 z oksydantem, a dla pozostałych odcieni w proporcji 1:1 z oksydantem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here