karma dla psa Primal Spirit

Sucha karma to bardzo często wybierany produkt przez właścicieli zwierząt. Jest wygodna w przechowywaniu, ma długi termin przydatności i można ją łatwo dozować psu. Wybór odpowiedniej karmy dla czworonoga ma ogromne znaczenie dla psa. Karma powinna być posiłkiem pełnowartościowym, czyli takim, który pokrywa dzienne zapotrzebowanie zwierzęcia na kalorie oraz na wszystkie składniki pokarmowe. Takim produktem jest karma dla psa Primal Spirit.

Dlaczego karma Primal Spirit jest wyjątkowa?

Suche pożywienie dla psów dostarcza zwierzakom niezbędnego w diecie białka, ale jest również źródłem błonnika, który pochodzi z włókien roślinnych. To też bogactwo witamin oraz soli mineralnych. A dobrze skomponowana dieta zadba o dobrostan psa, zapewni mu energię, odporność oraz witalność. Karma dla psa Primal Spirit powstaje z wysokiej jakości składników pochodzenia naturalnego, jest wykonana ze szczególną dbałością o najmniejsze detale, dlatego to produkt z górnej półki. W karmie wykorzystano białko w czystej postaci, roślinne dodatki są źródłem witamin oraz błonnika, który korzystnie wpływa na układ trawienny pupila.

W karmach dla psów Primal Spirit źródłem białka jest mięso. Hydrolizowany kurczak to produkt, który nie uczula, dlatego może być przeznaczony dla psów alergików. Również ryż jest hydrolizowany, a wszystko to jest możliwe dzięki innowacyjnej technologii wykorzystywanej w produkcji karm. Dostawcami surowców do produkcji karm marki Primal Spirit są lokalni dostawcy, dlatego producent daje gwarancje co do jakości składników, z których skomponowane są jego wyroby.

Rodzaje karmy dla psa Primal Spirit

Każda karma dla psa Primal Spirit wykonana jest z naturalnych składników. W środku nie znajdzie się sztucznych dodatków, konserwantów oraz mączek mięsnych. Karmy bezglutenowe to idealny wybór dla zwierząt z alergiami pokarmowymi. To wyjątkowe pożywienia dla psów ma postać miękkich chrupek, które są bardzo chętnie zjadane przez zwierzęta. W środku znajdują się naturalne tłuszcze, które dostarczają czworonogom dobroczynnych kwasów omega, warto również dodać, że karmy dla psów Primal Spirit są tłoczone na zimno, co pozwala zachować im jeszcze lepszą wartość odżywczą.

W skład karmy mogą wchodzić różne gatunki mięs, wśród nich wyróżnia się wieprzowinę, kurczaka oraz ryby. Dodatkowymi składnikami są rośliny – warzywa i owoce, a także ryż. Wśród owoców i ziół znajdują się ciekawe dodatki, takie jak: banan, jabłko, rozmaryn oraz cykoria. To nie tylko źródło witamin, ale też kwasów organicznych, olejków eterycznych oraz pierwiastków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here