LotusGrill XXL – przygotuj swoje ulubione, grillowane potrawy

0
929

Coraz więcej z nas uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu. Co więcej, letnia pora czy ciepła jesień to czas, w którym niezwykle chętnie organizujemy imprezy, przyjęcia czy spotkania z rodziną w naszych przydomowych ogrodach, sadach czy działkach rekreacyjnych. Na tego typu eventach grillowane jedzenie to absolutna podstawa. LotusGrill XXL to innowacyjne urządzenie, dzięki któremu szybko, sprawnie a przede wszystkim smacznie przygotujesz swoje ulubione potrawy prosto z rusztu. Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. Zaczynamy! 

Dlaczego tak wiele osób pokochało LotusGrill XXL? 

LotusGrill XXL to niezwykle nowoczesne urządzenie, które pozwoli na przygotowanie smakowitych dań bez dymu. Wszystko dzięki temu, że węgiel, który używamy do rozpalenia, nie ma styczności z tłuszczem, który wydobywa się z mięs czy doprawionych warzyw. To sprawia, że węgiel nie pali się, a tym samym nie powstaje dym, który może być uporczywy dla uczestników spotkania oraz sąsiadów.

Dlaczego użytkowanie LotusGrilla XXL cieszy się tak dużą popularnością? Przede wszystkim całkowita eliminacja dymu zachęca do grillowania. Takie rozwiązanie sprawia, że przyrządzone potrawy charakteryzują się znakomitym smakiem bez domieszki zbędnych, nieprzyjemnych aromatów dymu.

Postaw na najwyższą jakość 

Cechą charakterystyczną LotusGrilla XXL jest jego znakomita jakość wykonania oraz doskonały komfort użytkowania. Urządzenie wyposażone jest w stały nawiew pojemnika z węglem. Wybierając prezentowany produkt możemy zapomnieć o trudach rozpalania grilla. Już w kilka minut po uruchomieniu możemy cieszyć się doskonałym aromatem potraw. Proces grillowania odbywa się niezwykle równomierne oraz sprawnie, dzięki czemu soczysta karkówka, zarumienione kiełbaski czy smakowite, ugrillowane warzywa przypadną do gustu największym smakoszom.

LotusGrill XXL gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo, co ma szczególne znaczenie zwłaszcza przy dzieciach. Zewnętrzna, dwuwarstwowa powłoka, nawet podczas długotrwałego grillowania pozostaje zimna, przez co nie ma ryzyka poparzenia. Co więcej, prezentowany model to duża wersja urządzenia, która nadaje się na największe eventy, zaspokajając głód każdego biesiadnika. Ruszt o średnicy 576mm oraz dwa wiatraki, pozwalają na przygotowanie jedzenia nawet dla kilkunastu osób. LotusGrill XXL jest także urządzeniem mobilnym- do zestawu dołączony jest praktyczny wózek.

Postaw na grill najwyżej jakości i ciesz się każdą ogrodową imprezą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here