etui z samodzielnie wybranym nadrukiem

Zastosowanie sylikonowego pokrowca potrafi znacząco zwiększyć bezpieczeństwo użytkowania smartfona, chroniąc go przed nieestetycznymi rysami i minimalizując ryzyko poważniejszych uszkodzeń. W sprzedaży znajdziemy równie nieco droższe etui pełne i pancerne, które te ryzyka jeszcze bardziej ograniczają. A co, jeśli zależy nam nie tylko na ochronie telefonu, ale i na zmianie jego wyglądu? Ile musimy zapłacić za etui z własnym nadrukiem i czy jest one dobrym zabezpieczeniem?

Pokrowiec z nadrukiem

Wśród wielu oryginalnych wersji etui do telefonów pokrowce z prywatnym zdjęciem lub kolorową grafiką zasługują na szczególną uwagę. To najczęściej tradycyjne, elastyczne nakładki zdobione szczegółowym, kolorowym lub monochromatycznym nadrukiem wykonanym na podstawie własnoręcznie wskazanego zdjęcia czy grafiki. Na rynku działają firmy, które specjalizują się w przygotowaniu i sprzedaży właśnie takich pokrowców. Etui z własnym nadrukiem jest propozycją skierowaną do tych wszystkich osób, którym zależy na głębokiej personalizacji telefonu i jego wizualnym dopasowaniu do własnych potrzeb. Do przygotowania nadruku można wybrać ogólnodostępne grafiki lub zdjęcia prywatne. Wówczas pokrowiec nabierze niezwykle osobistego, niepowtarzalnego charakteru, stając się jednocześnie atrakcyjną i skuteczną formą ochrony telefonu.

Koszt wykonania nadruku

Choć ozdobienie pokrowca telefonu kolorowym, samodzielnie wybranym nadrukiem wydaje się ekstrawagancją i czymś niezwykle skomplikowanym, zwłaszcza jeśli chcemy zamówić etui z osobistą fotografią, to jednak w rzeczywistości nie jest niczym przesadnie trudnym do wykonania. Nowoczesne techniki poligraficzne zapewniają możliwość wykonywania kolorowych, wysokiej jakości nadruków na różnorodnych powierzchniach i ozdobienie gładkiej powierzchni sylikonowego pokrowca barwnym zdjęciem jest bardzo łatwe. W związku z tym cena za etui z własnym nadrukiem również nie jest przesadnie wysoka. Na ogół możemy ją porównywać z ceną na tradycyjne pokrowce sylikonowe, jednokolorowe lub przezroczyste. Taki pokrowiec rzadko kiedy kosztuje więcej niż kilkadziesiąt złotych. Korzystając z promocji, można kupić go jeszcze taniej.

Duża dostępność tanich, elastycznych nakładek do telefonów i coraz większa powszechność nowoczesnych technik druku sprawiły, że wykonanie oryginalnego pokrowca z prywatną fotografią nie jest dziś znacząco droższe niż zakupu gotowego, tradycyjnego case z TPU. Dzięki temu każdy może pozwolić sobie na stworzenie niepowtarzalnego etui, które w prosty sposób odmieni wygląd jego smartfona, nadając mu niezwykle osobisty charakter.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here