Oświetlenie po skandynawsku

W ostatnich latach, jeżeli chodzi o kwestię wystroju wnętrz, najpopularniejsze wydają się być style nowoczesny oraz skandynawski. Charakterystyczną cechą ich obu jest ujmujący minimalizm oraz wolne i jasne przestrzenie. Wnętrza w tym stylu urządza się nie tylko w mieszkaniach prywatnych, ale również w publicznych przestrzeniach użytkowych, takich jak na przykład poczekalnie, banki czy kawiarnie.

Nacisk na minimalizm w wystroju, stonowane kolory i wolne przestrzenie zaowocował tym, że znacznie zwiększyła się rola oświetlenia. Stało się one właściwie kluczowym elementem wystroju wnętrz i przeważnie planuje się je już na samym początku tworzenia projektu. Przy całej ważności światła, jego źródło nie może być dowolne. W takim sensie, że lampy powinny być dopasowane do ogólnego stylu pokoju. Są to bowiem przedmioty tak mocno zwracające na siebie uwagę (szczególnie w minimalistycznie urządzonym wnętrzu), że źle dobrane mogą po prostu zepsuć odbiór całego pomieszczenia. Na szczęście rynek nie znosi próżni i wszędzie tam, gdzie pojawia się popyt, pojawiają się również firmy gotowe go zaspokoić. W branży nowoczesnego oświetlenia wyróżnia się kilku producentów, a jednym z nich jest pochodząca z Holandii firma Kooduu.

Nowoczesne lampy

Kooduu to nowa marka lifestyle’owa, która wprowadza na świat unikalne i innowacyjne produkty elektroniczne. Jej wytwory są stosunkowo niedrogie i mogą ozdabiać zarówno wnętrza jak i przestrzenie zewnętrzne. Wszystkie jej produkty są inspirowane i rozwijane z uwzględnieniem kilku podstawowych kwestii, które zamknięto w chwytliwych hasłach: „Pozytywna atmosfera”, „Szczęście”, „Bycie razem”, „Uśmiech”, „Przytulność” oraz „Innowacja”. Można powiedzieć, że hasła te stały się motto Kooduu i przyświecają firmie w jej codziennej działalności, co znajduje z kolei odbicie w oferowanych przez nią produktach.

Jedna z pierwszych linii produktów Kooduu nosi nazwę Synergy. Synergy to seria lamp podłogowych LED z pomysłowo zaprojektowanym wbudowanym wielofunkcyjnym urządzeniem elektronicznym, na które składa się między innymi głośnik. Lampy Synergy są genialne na każdą okazję, czy to rodzinne spotkanie w domu czy też letni wieczór na patio. Dostarczany przez nie dźwięk jest wysokiej jakości, a synchronizacja z dowolnym kompatybilnym urządzeniem jest szybka i łatwa. Wystarczy przesyłać strumieniowo muzykę z popularnych aplikacji i usług lub utworów przechowywanych na smartfonie. Właśnie na takie produkty stawia Kooduu – rzeczy, obok których po prostu nie można przejść obojętnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here