manicure
fot.: pexels.com

Paznokcie można stylizować na wiele różnych sposobów. Dzięki panującym trendom, manicure może być fantazyjny lub bardziej klasyczny. Wszystko zależy od naszej wyobraźni i upodobań. Oto kilka inspiracji na modne zdobienia na paznokciach.

Zobacz też: http://kobiecosc.pl/jak-nakladac-i-wybierac-pylki-do-paznokci/

Na początek pielęgnacja dłoni

Zanim jednak przystąpimy do dekorowania, należy zadbać o kondycję swoich paznokci. Istotne jest to, aby zwrócić uwagę czy nie ma problemów z ich rozdwajaniem lub łamliwością. Jeżeli płytka paznokcia jest w takim stanie, to niestety szanse na przetrwanie takiego manicure są bardzo małe. Właśnie dlatego, dobrze jest pomyśleć o zafundowaniu im odpowiedniej terapii, która poprawi stan paznokci.

Jeżeli chcemy, aby nasze paznokcie były zawsze w dobrej kondycji, warto pamiętać o takich rzeczach jak: regularne nawilżanie i regenerowaniu skóry dłoni, ograniczenie kontaktu paznokci z detergentami np. w czasie sprzątania (warto w tym celu zakładać rękawiczki) i wiele innych.

Jak ozdobić swoje paznokcie?

Pomysłów na manicure jest naprawdę wiele. Jednym z najpopularniejszych trendów w stylizacji paznokci, jest połączenie połysku i matu 2w1. Inspiracja ta polega na połączeniu drobinek brokatu i lakieru w bardzo intensywnym kolorze. Jest to efekt ponadczasowy i stylowy, który łatwo odmieni każdy rodzaj paznokcia. Doskonale będzie się komponował z intensywnymi kolorami, jak i bardziej stosowanymi.

Kolejnym trendem, są złoto-brokatowe zdobienia. Jest to typ stylizacji, który można napotkać na wielu imprezach karnawałowych. Wystarczy, że wybierze się lakier w swoim ulubionych kolorze, a następnie połączy się to z eleganckim zdobieniem glamour w kolorze złota. Pozwoli to na stworzenie pięknie mieniącego się manicure księżycowego.

Aby wykonać zdobienia na paznokciach w domowych warunkach, potrzebne będą takie akcesoria jak: ołówek, gumka do ścierania, wsuwki do włosów, długopis lub wykałaczka.

Przeczytaj też: http://www.diamondchand.pl/jak-przyrzadzic-lososia/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here