Kamizelka asekuracyjna

Jeżeli dojrzałeś do decyzji o kupnie swojego własnego kapoku, to z pewnością spędzasz nad wodą więcej czasu niż statystyczny Polak, bowiem większość uprawiając okazjonalnie jakikolwiek sport wodny polega zazwyczaj na sprzęcie z wypożyczalni. Aby ułatwić Ci wybór i zawęzić krąg poszukiwań, przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie najlepszych producentów, których każdy wyrób i każda kamizelka asekuracyjna odznacza się nieprzeciętną jakością.

Kamizelki asekuracyjne Aquarius

Nasza duma narodowa. Marka działająca prężnie już od 1983 roku. Wsławiła się nie tylko u nas w Polsce, ale też za granicą, produkcją wysokiej klasy kajaków i powiązanych z nimi akcesoriami. Posiada markę własną GoPack specjalizującą się w wyrobie artykułów wodoszczelnych. Wracając do tematu – kamizelka asekuracyjna z logiem Aquarius to niezawodny środek wspomagający utrzymanie się na powierzchni wody. Niedrogi, a praktyczny, funkcjonalny i co najważniejsze bezpieczny. Na stronie gokajak.com znajdziesz bogaty wybór kamizelek przeznaczonych dla konkretnych grup użytkowników:

  • model uniwersalny (pasujący każdemu)
  • specjalnie wyprofilowana kamizelka asekuracyjna damska
  • kamizelka asekuracyjna dziecięca
  • jako ciekawostka: kapok dla psa

Kamizelki asekuracyjne Peak UK

Firma nastawiona na współpracę ze sportowcami. Zdecydowanie wyższa półka cenowa. Zajmuje się produkcją nie tylko sprzętu asekuracyjnego, ale także specjalistycznej odzieży przeznaczonej do noszenia w ekstremalnych warunkach: w ofercie Peak UK znajdziesz obuwie i skarpety neoprenowe, kurtki kajakowe, kombinezony, czepki, rękawiczki i wiele, wiele więcej. Kamizelka asekuracyjna od tego producenta to wydatek rzędu kilkuset złotych.

Kamizelki asekuracyjne NRS

Amerykańska marka obecna na rynku od niemal półwiecza. Dobrze znana wszystkim amatorom sportów wodnych na całym świecie. Zajmuje się produkcją odzieży, desek SUP, akcesoriów wędkarskich…gama oferowanych przez NRS produktów jest naprawdę niesamowicie szeroka. Kamizelka asekuracyjna w tym przypadku to koszt około 400/500zł.

Aby zasięgnąć więcej informacji

I ciekawostek zapraszam Cię na stronę kamizelka-asekuracyjna1.pl. Czy na pewno wiesz, czym różni się kamizelka asekuracyjna od ratunkowej? Chcesz nieco poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie? Interesują Cię inni producenci? A może szukasz sprawdzonego, niezawodnego miejsca na zakupy? Na tej stronie znajdziesz odpowiedzi na wszystkie postawione wyżej pytania. Wysokiej jakości kamizelka asekuracyjna to wydatek, którego przeznaczeniem jest niezawodna ochrona Twojego życia i bezpieczeństwa na wodzie – warto zatem przed jej nabyciem dowiedzieć się nieco więcej o obecnych na rynku możliwościach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here