Jak przechowywać lakiery, aby zachować ich trwałość i właściwości?

Rosnąca popularność idealnego manicure sprawia, że popularność zyskują m.in. lakiery hybrydowe. Jeśli wykonujesz ten zabieg samodzielnie, na pewno często dajesz się skusić na zakup kolejnego koloru. Masz ich już co najmniej kilka lub kilkanaście? Aby lakiery hybrydowe zachowały swoją wysoką jakość, warto odpowiednio je przechowywać – m.in. inwestując w pojemny kuferek na zestaw hybrydowy.

Inwestując w lakiery hybrydowe do paznokci, przede wszystkim w te wysokiej jakości, z wyższej półki, warto postarać się o ich odpowiednie przechowywanie. Dzięki temu zapewnisz im jak najdłużej odpowiednią strukturę, lepszą trwałość i zachowasz ich cenne właściwości.

Jeśli do tej pory trzymasz hybrydy np. w łazience, nie jest to dobry wybór i może przyczynić się do pogorszenia ich jakości. Na ich stan wpływa m.in. światło, temperatura, a nawet częsty kontakt ze świeżym powietrzem. Należy unikać zbyt wysokiej wilgotności powietrza i światła zewnętrznego – najlepszą inwestycją będzie kuferek kosmetyczny.

Kuferek na zestaw hybrydowy

Hybrydy nie są odporne na światło i temperaturę, dlatego też producenci lakierów zwykle umieszczają je w ciemnej, uszczelnionej buteleczce. Dlatego też najkorzystniejsze do ich przechowywania są zacienione miejsca oraz kuferek na lampy UV i lakiery hybrydowe sprawdzi się idealnie.

Nowoczesny gadżet pomoże Ci uporządkować wszystkie akcesoria (np. lampę do utwardzania, topy, pilniki itd.) i przyda się zarówno w domu, jak i podczas podróży. Dzięki niemu można bardzo łatwo utrzymać ład zarówno w lakierach, jak i innych drobiazgach niezbędnych do wykonania idealnego manicure i pedicure.

Duży wybór modeli kuferków

Kuferki występują w różnych wariantach – mogą być niezwykle pojemne lub niewielkie i podręczne. Dla profesjonalnych stylistek odpowiedni będzie jednak pojemny i mobilny model. Jeśli zgromadziłaś szeroki asortyment akcesoriów, wybierz kuferek z wieloma półkami – pozwoli Ci to wygodnie podzielić kosmetyki i inne produkty tematycznie.

Pojemny i solidny kufer idealny w podróż

Jeśli chcesz mieć zawsze przy sobie swój zestaw hybrydowy, wybierz mobilny i solidny kufer o wytrzymałej konstrukcji. Świetnie ochroni lakiery i inne produkty, a także zapewni idealny porządek. Wybierz model wyposażony w nóżki, abyś nie musiała go nosić – sprawdzi się zarówno na wakacjach, jak i dla stylistek paznokci dojeżdżających do klientek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here