ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/04/22
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
O nas

Zieloni 2004: kim jesteśmy?

Zieloni 2004 to partia ludzi skupionych wokół haseł: ekologia, demokracja i tolerancja. Podstawowy dokument programowy Zielonych 2004, Zielony Manifest, przyjęty na zjeździe założycielskim 5 - 6 września 2003 roku, głosi:

Jesteśmy grupą wywodzących się z różnych środowisk ludzi, dla których podstawowymi wartościami są poszanowanie praw człowieka i respektowanie zasad zrównoważonego rozwoju społecznego, ekologicznego i gospodarczego, a zwłaszcza: sprawiedliwość i solidarność społeczna, społeczeństwo i państwo obywatelskie, ochrona środowiska i jego zasobów dla przyszłych pokoleń, równy status płci i wieku, poszanowanie różnorodności narodowej, kulturowej i religijnej, poszanowanie praw mniejszości, rozwiązywanie konfliktów bez użycia przemocy. [...]

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o Zielonych, zapoznaj się z Zielonym Manifestem, ze statutem Zielonych 2004, składem i kompetencjami organów i ciał statutowych, innymi ważnymi dokumentami (uchwałami, oświadczeniami, stanowiskami politycznymi). Poznaj też działalność grup tematycznych działających w ramach Zielonych 2004. Zobacz też, jak buduje się nasza struktura w regionach, przeczytaj o prowadzonych przez nas kampaniach. Przeczytaj o współpracy Zielonych 2004 z Zielonymi w Europie.

Zapraszamy! :)

Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,510,096 Unikalnych wizyt