ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2014/04/24
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Green Primary
Aktualności - Rss
Warszawa to nie folwark!
NewsyWarszawskie koło Zielonych z satysfakcją przyjmuje wiadomość o dymisji Jarosława Dąbrowskiego z funkcji wiceprezydenta Warszawy. Jednocześnie domaga się podjęcia dalszych kroków mających na celu wyjaśnienie zarzutów korupcyjnych i nieprawidłowości. Zieloni żądają transparentności procesu kontroli w ratuszu oraz ujawnienia wyników toczącego się postępowania, dymisji burmistrza Bemowa, Alberta Stomy oraz zwolnienia szefowej Biura Audytu Wewnętrznego, Bożeny Stomy.
Ogłoszenie list Partii Zieloni w okręgu 1 (Pomorskie)
Newsy Partia Zielonych zdradziła nazwiska pomorskich kandydatów do europarlamentu. "Jedynką" jest wiceprzewodnicząca Partii Kobiet Elżbieta Jachlewska.
Kolejne miejsca na liście zajmują: Marek Kryda, Marzena Demczuk, Tadeusz Pastusiak, Ewa Baniecka, Piotr Kotlarz, Monika Kwiatkowska i Hieronim Więcek.
Ogłoszenie list Partii Zieloni w okręgu 12 (Dolnośląskie-opolskie)
NewsyPartia Zielonych 30 marca zaprezentowała swoich kandydatów do Parlamentu Europejskiego w okręgu nr 12 (dolnośląskie-opolskie).

Jedynką w okręgu dolnośląsko-opolskim będzie socjolożka Ewa Miszczuk, z drugiego miejsca wystartuje Radosław Gawlik, były współprzewodniczący partii Zieloni, poseł na sejm RP w I,II i III kadencji.
Ogłoszenie list Partii Zieloni w okręgu 6 (Łódzkie)
NewsyPartia Zieloni na piątkowej konferencji w sali konferencyjnej Hostelu La Granda przedstawiła swoją listę kandydatów z okręgu łódzkiego.
Zazieleńmy Parlament Europejski! Partia Zieloni przedstawiła swoich kandydatów i kandydatki w okręgu nr 4.
NewsyPartia Zieloni na konferencji prasowej zaprezentowała wszystkich kandydatów i kandydatki do Parlamentu Europejskiego z listy numer 4 (Warszawa). Na liście obowiązuje suwak, czyli naprzemienne umieszczanie kobiet i mężczyzn. Z listy Partii Zieloni kandydują poza członkami i członkiniami partii również członkowie Polskiej Partii Socjalistycznej, związkowcy i związkowczynie oraz działaczki i działacze środowisk LGBT.
Partia Zieloni i PPS ogłosili wspólny manifest
NewsyEuropa potrzebuje zmian! Manifest Partii Zieloni i Polskiej Partii Socjalistycznej!
Joanna Erbel kandydatką na prezydentkę Warszawy
W czwartek 20.03 na konferencji prasowej przed Barem Prasowym na ul. Marszałkowskiej przedstawiono kandydatkę na prezydentkę Warszawy z ramienia Partii Zieloni - Joannę Erbel.
Partia Zieloni i Partia Kobiet: Inni dają kwiaty, my dajemy możliwość decydowania. Kobiety na jedynki!
NewsyZ okazji Dnia Kobiet partie polityczne będą prześcigały się w życzeniach i kurtuazyjnych gestach wobec kobiet. Jednak kiedy przychodzi do podejmowania decyzji, które mogą w istotny sposób poprawić sytuację kobiet, kończy się na rytualnych obietnicach.

Komitet Wyborczy Partia Zieloni to jedyny komitet w wyborach do parlamentu Europejskiego, w którym liczba kobiet na pierwszych miejscach list wyborczych przewyższa liczbę mężczyzn. Aż w siedmiu okręgach wystawimy kobietę na pierwszym miejscu!
Tęcza wróciła na Plac Zbawiciela! Rozpoczyna się kampania wyborcza KW Partii Zieloni
RelacjeTęcza wróciła na plac Zbawiciela!

1 marca przed południem na warszawski plac Zbawiciela wróciła na chwilę tęcza. Partia Zieloni otworzyła pod tym symbolem swoją kampanię wyborczą do Parlamentu Europejskiego, prowadzoną pod hasłem „Zmień Polskę, wybierz solidarną Europę!”.


Partia Zieloni i Młodzi Socjaliści: Nie dla wojny! Nie dla łamania prawa międzynarodowego! Nie dla agresji na Ukrainę!
NewsyApelujemy do polskich władz, Unii Europejskiej, jej państw członkowskich, Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz opinii międzynarodowej o zapobieżenie rozlewowi krwi i rosyjskiej agresji na Ukrainę.

Młodzi Socjaliści i Partia Zieloni
01.03.2014
Partia Zieloni i Młodzi Socjaliści: Razem zmieńmy Europę!
NewsyPartia Zieloni i Młodzi Socjaliści podejmują współpracę w celu wzmocnienia zielono-lewicowego głosu w Europie. Naszym celem jest wprowadzenie do Parlamentu Europejskiego posłanek i posłów, którzy będą reprezentować sprawy ważne dla polskiego społeczeństwa.
Komitet Wyborczy Partia Zieloni oficjalnie zarejestrowany!
NewsyPartia Zieloni jako jedna z pierwszych partii w Polsce zarejestrowała komitet wyborczy w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 25 maja. Z list komitetu startować będą również członkinie i członkowie Partii Kobiet, Młodych Socjalistów, Polskiej Partii Socjalistycznej, Wolnych Konopi oraz aktywistki i aktywiści miejscy.
List otwarty Przewodniczących Partii Zieloni do Jarosława Kaczyńskiego
Oświadczenia przewodniczącychAgnieszka Grzybek i Adam Ostolski, przewodniczący Partii Zieloni, odnieśli się w liście otwartym do Jarosława Kaczyńskiego do głównych tez programowych przedstawionych na ostatnim kongresie Prawa i Sprawiedliwości.
Zieloni: Domagamy się wprowadzenia sankcji wobec władz Ukrainy
Stanowiska Rady KrajowejRada Krajowa Partii Zieloni, szanując prawo ukraińskiego rządu do samostanowienia, wyraża solidarność i poparcie dla pokojowych manifestacji, które są demokratycznym wyrazem woli obywateli i obywatelek Ukrainy! Jesteśmy wstrząśnięci wypadkami ostatnich dni, które doprowadziły do rozlewu krwi i ofiar śmiertelnych.
Strona 1 z 52 1 2 3 4 > >>
NEWSLETTER
Zbieramy podpisy pod KW Partia Zieloni

Ładowanie
Zaproszenia
WARTO PRZECZYTAĆ
List otwarty do premiera: „Skąd pieniądze na atom?”
"Panie Premierze, Katastrofa w Fukushimie uświadomiła światu , że przemysł nuklearny jest nieubezpieczalny na handlowych rynkach ubezpieczeń. Wskazuje ona także finansowym rynkom, że odpowiedzialność z tytułu każdego większego wypadku natychmiast spowoduje bankructwo każdego operatora jeżeli koszty nie zostaną uspołecznione. Katastrofa w Fukushimie po raz kolejny potwierdza, że wielkoskalowa energetyka jądrowa nie ma przyszłości. Jest energetyką obarczoną bardzo wysokimi kosztami i stałą tendencją ich wzrostu, a także wysokimi ryzykami z nierozwiązywalnym problemem odpadów. Dlaczego zatem decydujemy się na inwestycję w technologię tak ryzykowną?" - pisze Adam Wedman w liście do Donalda Tuska. więcej...

Nagranie: Duch równości - duch niepodległości. Debata 7 listopada
7 listopada 1918 r. zostaje utworzony Tymczasowy Rząd Ludowy. Na jego czele stanął Ignacy Daszyński. O realizacji idei równości przez rząd Daszyńskiego i książce "Duch równości" Richarda Wilkinsona i Kate Pickett rozmawiają: Adam Ostolski (Partia Zielonych) Weronika Śmigielska (Krytyka Polityczna - Klub w Krakowie) Krzysztof Wołodźko (pismo Nowy Obywatel) Dariusz Szczotkowski (Federacja Młodych Socjaldemokratów) Prowadzenie: Agata Czarnacka (Lewica24.pl) więcej...

Niepokojący stan populacji ryb Morza Bałtyckiego zauważony również przez rybaków
Niepokojący stan populacji ryb Morza Bałtyckiego zauważony również przez rybaków W poniedziałek odbyły się protesty polskich rybaków przeciwko polityce Unii Europejskiej względem połowów rybackich. Środowisko rybackie jest zaniepokojone stanem zasobów morskich. Tymczasem na szczeblu unijnym toczy się proces uzgadnienia nowego Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego, od którego zależeć będzie przyszłość europejskiego rybołówstwa. więcej...
MEDIA
Omówienie komentarza Adama Ostolskiego do artykułu o siostrze Bernadecie i pedofilii
Adam Ostolski w odpowiedzi na reportaż "Dużego Formatu" "Czy Bóg wybaczy siostrze Bernadecie?" dla serwisu TOK FM na temat jak państwo powinno zachować się w obliczu problemów związanych z pedofilią w Kościele więcej...


Michał Wszołek dla "Pulsu Miasta" w KRK FM o Igrzyskach w Krakowie
Michał Wszołek, wiceprzewodniczący krakowskiego koła Partii Zielonych, aktywista inicjatywy "Kraków przeciw igrzyskom" wystąpił w specjalnym wydaniu "Pulsu Miasta" w KRK FM. więcej...


Wypowiedzi Joanny Erbel w mediach o jej kandydaturze na prezydentkę Warszawy
W meciach zawrzało - co powiedziała młoda Joanna Erbel o swojej kandydaturze? więcej...

REGIONY
FACEBOOK
ZIELONE INICJATYWY
Zielony Instytut
Zielone Wiadomości
Fundacja Heinricha Boella
Stowarzyszenie Eko-Unia
Ostra Zieleń
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
8,380,908 Unikalnych wizyt