Matujący podkład Estee Lauder Double Wear do cery z niedoskonałościami

Makijaż dedykowany kobietom, które zmagają się z niedoskonałościami na skórze twarzy to ogromne wyzwanie – wymaga bowiem nie tylko znajomości potrzeb skóry, ale także odpowiednich kosmetyków.

Aby wykonać odpowiedni make-up, zarówno ten codzienny, jak i nieco mocniejszy, okolicznościowy, należy znaleźć odpowiedni podkład, który zamaskuje problemy, odświeży cerę i delikatnie ją zmatowi. Przykładem takiego kosmetyku jest podkład Estee Lauder Double Wear. Został on stworzony z myślą o kobietach, które mimo problemów skórnych chcą wyglądać i czuć się pięknie. 

Gładka i jednolita cera z podkładem Estee Lauder Double Wear

Idealny podkład powinien być dopasowany do rodzaju i koloru skóry w danym momencie. Jak wiadomo, skóra nieco zmienia swój odcień latem – wtedy zwykle jest ciemniejsza i cieplejsza, jak i zimą – wtedy staje się nieco bardziej blada i chłodna. Nieco innego podkładu potrzebuje także sucha skóra, innego tłusta, a jeszcze innego cera trądzikowa. 

Producenci znając potrzeby swoich klientek, wychodzą im naprzeciw i oferują coraz bardziej zaawansowane kosmetyki. Jednym z nich jest podkład Estee Lauder Double Wear, który jest dedykowany cerze z licznymi niedoskonałościami. Delikatnie matuje on strefę T, gdzie twarz najczęściej się przetłuszcza, jednocześnie kryje rozszerzone pory, naczynka i zaczerwienienia. Podkład ten ma delikatną formułę, dzięki czemu łatwo się rozprowadza, pozwala skórze oddychać oraz nie tworzy efektu maski. A przy tym jest niezwykle trwały – nie wymaga nakładania kolejnych warstw w ciągu kolejnych godzin od pierwszego nałożenia. 

Podkład Estee Lauder Double Wear idealną bazą każdego makijażu

Nawet skóra z licznymi niedoskonałościami nie musi rezygnować z idealnego make-upu. Najlepiej jednak wybierać dobrej jakości kosmetyki, zwłaszcza jeśli chodzi o podkład, który jest podstawą każdego makijażu. Właśnie dlatego dla kobiet zmagających się z problemami skórnymi została stworzona seria kosmetyków Estee Lauder Double Wear, która obejmuje kilka linii, między innymi:

  • trwałe i dobrze kryjące podkłady Stay-in-Place, 
  • ich lżejszą alternatywę w wersji Light, 
  • oraz nawilżające podkłady Nude Water Fresh Makeup o satynowym wykończeniu. 

Dzięki temu jeszcze lepiej można dopasować nie tylko odcień kosmetyku, ale także jego formułę do potrzeb wymagającej cery. Jeśli uda się go dobrać, wtedy mamy pewność, że makijaż będzie miał idealną bazę, która delikatnie zamaskuje niedoskonałości oraz podkreśli wszystkie walory. A wtedy makijaż stanie się przyjemnością wykonywaną nie tylko na wielkie wyjścia, ale także na co dzień, zupełnie bez okazji. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here