zarazki

Chyba nikt z nas nie pamięta czasów, kiedy równie mocno jak teraz dbaliśmy o higienę własną oraz higienę całego swojego otoczenia. Na pracodawcach spoczywa podwójna odpowiedzialność. Chcą troszczyć się o zdrowie swoich podwładnych, ale jednocześnie muszą myśleć o ciągłości produkcji. Aby zakład pracy mógł zarabiać, potrzebni są bowiem pracownicy. Właściwe zabezpieczenie miejsca pracy powinno wynikać nie tylko z przepisów prawa, ale też zwykłej troski o inne osoby. W co zatem warto zaopatrzyć pomieszczenia, w których przebywają pracownicy?

Rękawiczki jednorazowe nitrylowe, lateksowe

Rękawiczki jednorazowe są coraz szerzej wykorzystywane. Dotychczas kojarzone były głównie z pracą lekarzy lub pielęgniarek. Stanowią bowiem sprawdzoną barierę przed wszelkimi zakażeniami. I to właśnie z tego względu wszystkie instytucje odpowiedzialne za zdrowie publiczne rekomendują te produkty jako wyroby codziennego stosowania. Szczególnie w tych podmiotach, w których pracownicy mają kontakt z osobami z zewnątrz. Zalecane są zatem sprzedawcom, pracownikom urzędów, listonoszom, kurierom, całej branży fryzjerskiej, kosmetycznej i gastronomicznej.

Sprawdzonym dystrybutorem produktów higienicznych jest internetowy sklep Higiena.net. Można tu nabyć wysokiej jakości rękawiczki jednorazowe nitrylowe i lateksowe. W opcji są zestawy zawierające 100 lub 200 sztuk. Co istotne, sklep oferuje rękawiczki bezpudrowe, które nie drażnią skóry dłoni. Oferowane rękawiczki są łatwe w zakładaniu i ściąganiu oraz niezwykle wytrzymałe. Nie ograniczają swobody ruchu i pozwalają na bardzo precyzyjne wykonywanie różnych czynności. W sprzedaży dostępne są rękawiczki w różnych rozmiarach i kolorach, w tym białe, niebieskie, czarne. Bez problemu można tu nabyć rękawice pasujące na duże męskie ręce, jak i wyroby dedykowane drobnym kobiecym dłoniom.

Dozowniki do dezynfekcji

Dozowniki do dezynfekcji powinny być umieszczone w różnych miejscach danego zakładu pracy. Nie może ich zabraknąć przy wejściu do budynku oraz w recepcji. Wskazane jest także ich umieszczenie w pomieszczeniach socjalnych oraz poszczególnych pokojach biurowych lub halach produkcyjnych.

Oferta dozowników robi wrażenie. Asortyment sklepu Higiena.net obejmuje następujące ich rodzaje:

  • dozowniki automatyczne,
  • dozowniki manualne,
  • dozowniki na środki dolewne,
  • dozowniki na wkłady,
  • dozowniki z ramieniem,
  • stojaki do dezynfekcji.

Warto podkreślić, że produkty te charakteryzują się różną wielkością oraz sposobem montażu. Dostępne są zarówno urządzenia stacjonarne, jak i lekkie pojemniki z dyfuzorem. Firmom, którym zależy na tworzeniu dobrego wizerunku, poleca się profesjonalne stacje dezynfekujące. Wyglądają one niezwykle estetycznie, nawet w ekskluzywnie urządzonych lokalach.

Produkty do dezynfekcji

Niezwykle istotne jest także wypełnienie dozownika. To właśnie ono stanowi bezpośrednią ochronę przeciwwirusową. Produkty do dezynfekcji występują w wielu wariantach. Warto zwrócić uwagę zarówno na artykuły służące dezynfekcji rąk, jak i powierzchni i narzędzi. W ofercie są chusteczki antybakteryjne, pianki do dezynfekcji rąk, żele antybakteryjne, płyny do dezynfekcji rąk, żele do dezynfekcji oraz produkty do dezynfekcji w postaci sprayu lub tabletek.

Sklep Higiena.net jest doceniany przez klientów zarówno za rozbudowany katalog produktów, jak również ich bieżącą dostępność oraz przystępne ceny. Zamówienia złożone do południa, realizowane są zazwyczaj tego samego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here