ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/04/22
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « dr Izabela Kowalczyk - RSS

Izabela Kowalczyk

e-mail
blog
Wikipedia
ZOBACZ PROFIL

Notka bio:

Działaczka organizacji kobiecych, dr historii sztuki, pracuje na UMK w Toruniu oraz wykłada na Gender Studies. Autorka książek i artykułów o sztuce i feminizmie. Działa w kole poznańskim.

+ Więcej


Należy do:

Kampanie / Tematy:

Polecane strony:

http://free.art.pl/artmix, http://strasznasztuka.blox.pl


W pierwszej połowie grudnia br. w Poznaniu odbędzie się Konferencja Klimatyczna (COP 14), której celem jest m.in. wypracowanie rozwiązań minimalizujących skutki zmian klimatycznych. Światu potrzebne jest nowe porozumienie, które nakreśli nową mapę działań. Tymczasem Polska blokuje unijny pakiet klimatyczny, znów wpisując się w rolę hamulcowego Europy.


dr Izabela KowalczykArtykuł Izy Kowalczyk, który ukazał się w poznańskim dodatku Gazety Wyborczej 04.05.2006.


26/09/2005
PO WYBORACH
Dziękuję wszystkim CUDOWNYM ludziom, dzięki którym udało nam się przeprowadzić kampanię wyborczą, przeżyć ten ciężki, ale ważny czas wspólnie, a także wzmocnić Zielonych.
Będą rządzić nami ci, którzy ukradli księżyc, ale nikt nie odbierze nam słońca!!!


Dzisiaj, 22.09 zaprosiliśmy do naszych codziennych rajdów rowerowych po centrum Poznania kandydatów z listy SdPl. Bawiliśmy się dobrze, jeździło się miło. Szkoda tylko, że tak mało osób traktuje Dzień bez samochodu poważnie i że ruszają, jak co dzień do pracy, na zakupy - samochodami... Dlatego też wydaliśmy oświadczenie na temat tego, jak ważny jest zrównoważony transport


We Wrześni na Prawyborach zbieraliśmy śmieci wyborcze, przyłączając się do akcji "Sprzątanie Świata". Teraz będziemy kontynuować tę akcję w Poznaniu.


16.09 odbyło się w Cafe Bordo w Poznaniu spotkanie knadydatek do Sejmu z różnych ugrupowań politycznych, w którym wzięła udział Izabela Kowalczyk.


Zapraszamy na dyskusję panelową na temat tego, na ile solidarność społeczna jest dla nas wciąż aktualnym wyzwaniem.
Dyskusja z udziałem: Izy Kowalczyk, Romana Kubickiego i Sławka Sierakowskiego, odbędzie się w Księgarni Bookarest, w czwartek, 15.09 o godz.19.


"Cieszę się, że w wyborach w tym roku biorą udział Zieloni 2004, bo wreszcie będę mogła z pełnym przekonaniem głosować na program w wyborach do polskiego Sejmu."


Zieloni w Poznaniu wchodzą w nowy etap kampanii wyborczej. Ostra jazda na rowerach, profesjonalizm, nowa jakość w polityce. To wszystko w spocie wyborczym. Zobacz...


01/09/2005
PROGRAM WYBORCZY
Mój program opiera się na najważniejszych ideach Zielonych 2004.
Naszą partię tworzą ludzie, którzy wcześniej działali społecznie na rzecz praw człowieka, ekologii, przeciwdziałania dyskryminacji. Postanowiliśmy wejść do polityki, bo chcemy dalej pracować na rzecz tych wartości, wzmacniać społeczeństwo obywatelskie i przywrócić polityce moralny wymiar.


My, Zieloni 2004, chcemy uczcić pamięć Sierpnia 80’ zwracając uwagę na jego znaczenie i sens. W 25 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych, dostrzegamywagę wydarzeń, które przyczyniły się do obalenia komunizmu w naszej części Europy, do powstania III RP oraz wzmocniły wiarę w wolność, sprawiedliwość i solidarność.


Kampania rowerowa Izy Kowalczyk ruszyła pełną parą! Nie damy się politykom - starym-wyżeraczom! Nasz elektorat to ludzie aktywni, niekonwencjonalni, ludzie, dla którychnajważniejsze są niezależność i wolność. Zielone stanie się trendy!!!


Masa Krytyczna to prawdziwe działanie obywatelskie - dlatego w pełni je popieramy! Więcej takich inicjatyw pozwoli ludziom wyrwać się z marazmu i niemocy.


Cieszy mnie, że poznańska lista wyborcza do Sejmu SdPl-u stworzona została na zasadzie parytetu – tyle samo kobiet i mężczyzn, przemienność kandydatek i kandydatów oraz miejsca nieparzyste zarezerwowane dla kobiet. Dlatego też zaprosiłam pozostałe kobiety startujące z tej listy do podpisania Karty Kobiet Poznania
Strona 1 z 2 1 2 >
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,509,998 Unikalnych wizyt