Czy papierowe zaproszenia na 30 urodziny są nadal modne?

0
783

Jeżeli trafiłeś na ten tekst, najprawdopodobniej doskonale pamiętasz czasy, gdy dostęp do Internetu w domu nie był jeszcze czymś oczywistym. Aby zaprosić rodzinę i znajomych na jakąś uroczystość, trzeba było spotkać się z nimi osobiście, zadzwonić lub wysłać wiadomość pocztą. Teraz jest to dużo łatwiejsze i szybsze – wystarczy SMS lub wiadomość na portalu społecznościowym. Czy więc w obecnych czasach tradycyjne zaproszenia na 30 urodziny nadal są modne?

Dlaczego warto przygotować papierowe zaproszenia?

Fakt, że zapraszasz kogoś na swoje urodziny, oznacza, że to ważna dla Ciebie osoba. Z pewnością taki gość włoży wiele wysiłku w to, aby przygotować prezent, który Ci się spodoba i złoży Ci szczere, dokładnie przemyślane życzenia. Zadbaj więc o to, by także poczuł się doceniony. Z okazji okrągłej rocznicy, zamiast SMS-a, roześlij pocztą ręcznie wypisane zaproszenia na 30 urodziny. Możesz także je rozdać w czasie innego spotkania w gronie rodziny lub znajomych. Z pewnością będą pozytywnie zaskoczeni, gdy otrzymają koperty. Jeden drobny gest sprawi im ogromną przyjemność. Dzięki temu odwiedzą Cię jeszcze chętniej i z większą radością będą oczekiwali przyjęcia. Szczególnie miło będzie starszym członkom Twojej rodziny, którzy przyzwyczajeni są do tej formy bycia zaproszonym. Informacja o miejscu i porze przyjęcia zapisana na otrzymanej kartce zaoszczędzi także wielu późniejszym wątpliwości co do jego terminu. Goście będą zawsze mogli go sprawdzić: nie zapomną o nim ani nie usuną przez przypadek wiadomości. Przygotowanie zaproszeń na 30 urodziny naprawdę nie wymaga wiele wysiłku, a sprawi Twoim bliskim przyjemność.

Jakie zaproszenia na 30 urodziny wybrać?

Dobranie odpowiednich zaproszeń na 30 urodziny nie jest trudne. Wszystko zależy od tego, kogo zapraszasz i jakie masz plany odnośnie przyjęcia. Jeżeli ma to być spotkanie w gronie rodzinnym w eleganckiej restauracji, wzór zaproszenia powinien być stonowany. Jeśli jednak planujesz nieformalną imprezę w domu lub wspólne wyjście do pubu, zaproszenia na 30 urodziny mogą zostać dobrane bardziej swobodnie. Świetnie sprawdzą się tutaj kartki z zabawnymi hasłami lub imprezowymi motywani. Będzie to zapowiedź świetnej zabawy, która będzie czekała na zaproszonych gości. Warto także zwrócić uwagę na tekst, który znajduje się w środku tak, aby nie został źle odebrany przez osobę, której wręczymy zaproszenie.

Jak widać, papierowe zaproszenia na 30 urodziny, takie jak np. https://kucmar.pl/pol_m_URODZINY_Gadzety-na-30-urodziny_Zaproszenia-na-30-urodziny-633.html są nadal mogą być modne. To prawda, że nie jest to już najpopularniejsza forma zaproszenia na przyjęcie. Sprawi jednak wiele radości osobom, które je otrzymają. Jeżeli przekonałeś się, że warto powrócić do tej tradycyjnej grzeczności, ciekawe wzory zaproszeń znajdziesz w naszym sklepie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here