ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/01/24
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Bartek Lech - RSS

Bartek Lech

blog
ZOBACZ PROFIL

Notka bio:

doradca Grupy Zielonych w Parlamencie Europejskim, absolwent Centrum Europejskiego UW, w Zielonych od początku istnienia partii, kandydat Zielonych do Sejmu (2005), zaangażowany w politykę europejską, w latach 2007-2008 przewodniczący europejskiej federacji młodzieżówek Zielonych – Federacji Młodych Europejskich Zielonych.

+ Więcej


Należy do:

Kampanie / Tematy:

W sobotę 21.10.2006 Bartosz Lech, kandydat Zielonych do Rady Warszawy oraz Radny Wiednia z ramienia Zielonych, Marco Schreuder, zaprezentowali punkty programowe Zielonych dotyczące przywrócenia życia nad Wisłą.


W niedzielę 22.10.06 w ramach akcji Wybieram Tolerancję www.wybieramtolerancje.pl odbyło się otwarte spotkanie KPH i Lambdy Warszawa z Marco Schreuderem - deputowanym Wiednia oraz z kandydatami Zielonych 2004 do Rady Miasta st. Warszawy.


Do wszystkich, którym zależy na ocaleniu lasu łęgowego w Warszawie! Przyjdźmy w sobotę 21 października o godz. 10.00 pod Most Łazienkowski od strony Saskiej Kępy. W wizji lokalnej weźmie udział Bartek Lech, kandydat do Rady Miasta.


Ósmego marca w Warszawie i Krakowie, Zieloni 2004 rozpoczęli zbieranie podpisów pod obywatelskim projektem ustawy o refundacji leków antykoncepcyjnych. "Chcemy, aby obywatelki i obywatele mieli poczucie bezpieczeństwa nie tylko na ulicach, ale także w życiu prywatnym, dlatego wychodzimy z inicjatywą wprowadzenia refundacji za leki antykoncepcyjne" - powiedział Adam Ostolski, współprzewodniczący koła warszawskich Zielonych 2004, którzy na Nowym Świecie rozpoczęli dziś akcję zbierania podpisów.


W środę 31 sierpnia na ulicy Borówkowej w Szczecinie lider listy SDPL w okręgu szczecińskim - posłanka Elżbieta Romero oraz nasz kandydat z tego okręgu- Bartosz Lech zaprezentowali kandydatów i kandydatki do Sejmu RP z listy Socjaldemokracji Polskiej.


W czwartek, 1 września na ulicy Rayskiego przy Placu Grunwaldzkim w Szczecinie Bartosz Lech, kandydat Zielonych 2004 do Sejmu ze szczecińskiej listy Socjaldemokracji Polskiej, wraz z grupą Zielonych 2004 przypominali kierowcom o ostrożności podczas jazdy samochodem po mieście.


Apel do szczecińskich mediów publicznych


7 września 2005 na konferencji prasowej w Szczecinie kandydat Zielonych 2004 kandydat Zielonych 2004 do Sejmu ze szczecińskiej listy Socjaldemokracji Polskiej- Bartosz Lech przedstawił postulaty programowe Zielonych 2004 w dziedzinie transportu. Po konferencji prasowej Bartosz Lech wraz z grupą Zielonych 2004 zorganizowali happening przed Dworcem Głównym, podczas którego rozdawali bilety na zlikwidowane połączenia kolejowe, w proteście przeciwko ograniczaniu lokalnego ruchu kolejowego.


Na konferencji prasowej 30.08.2005 kandydat Zielonych 2004 do Sejmu RP ze szczecińskiej listy Socjaldemokracji Polskiej- Bartosz Lech przedstawił ściągę dla ministra edukacji- postulaty programowe Zielonych 2004 w dziedzinie edukacji.


Bartosz Lech i Elżbieta Romero wraz z Markiem Borowskim - kandydatem na Prezydenta RP - wzięli udział w pikniku wyborczym Socjaldemokracji Polskiej i Zielonych 2004, który odbył się w środę 17 sierpnia w Stargardzie Szczecińskim. W imprezie na której między innymi zaprezentowano kandydatów i kandydatki do Sejmu ze szczecińskiej listy SdPl wzięło ponad tysiąc osób.


- nasz kandydat z okręgu szczecińskiego o swoim największym politycznym talencie.


Bartosz Lech, nasz kandydat do Sejmu ze szczecińskiej listy SdPl oraz Posłanka Elżbieta Romero przedłożyli we wtorek komisji wyborczej wspólną listę 18 kandydatów do Sejmu z okręgu szczecińskiego.


Dzięki naszemu wejściu do UE wiele problemów i niedogodności związanych z edukacją- zwłaszcza wyższą - zostało rozwiązanych. Ale to dopiero pierwszy krok.


We wtorek 16 sierpnia, w szczecińskiej siedzibie Państwowej Komisji Wyborczej Posłanka na Sejm RP Elżbieta Romero, Bartosz Lech członek Rady Krajowej Zielonych 2004 oraz Andrzej Giza z UP zarejestrują okręgową listę wyborczą Socjaldemokracji Polskiej.


W środę 17 sierpnia o godz. 16:00 w Stargardzie Szczecińskim rozpocznie się piknik wyborczy z udziałem kandydata Zielonych w okręgu 41, Bartka Lecha.
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,125,788 Unikalnych wizyt