ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/05/23
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Magda Mosiewicz - RSS

Magda Mosiewicz

e-mail
Strona www
Wikipedia
ZOBACZ PROFIL

Notka bio:

Autorka filmów dokumentalnych, dyrektorka festiwalu kultury niezależnej Poza murami, działaczka Federacji Zielonych. Studia: Uniwersytet Jagielloński - filozofia, PWSFTviT Łódź - wydział operatorski. Związana ze środowiskami twórczymi i feministycznymi Trójmiasta, Krakowa i Warszawy. W latach 2003-2008 przewodnicząca partii.

+ Więcej


Należy do:W niedzielę 31 lipca w Warszawie na Placu Zamkowym współprzewodniczący Zielonych 2004 Magda Mosiewicz i Dariusz Szwed, Marek Borowski oraz Ryszard Szurkowski podpisali KARTĘ ROWEROWĄ.


My, Zieloni, nie chcemy, żeby Polacy byli tanią siła roboczą, posłuszną, niezdolną do samodzielnych wyborów i twórczego myślenia. Nie chcemy stagnacji, poczucia bezsilności i bierności Chcemy społeczeństwa otwartego, wolności, samorządności. Uważamy, że jest to nierozerwalnie związane z jakością edukacji, inwestycjami w naukę i kulturę. Uważamy też, że jest to zadanie państwa...


Serdecznie zapraszam na spotkanie pt. "EKOLOGIA-TOLERANCJA-DEMOKRACJA", które odbędzie się w kawiarni Milimoi (Modrzewiowa 33) w Podkowie Leśnej


Zrównoważona gospodarka, dostęp do nowoczesnej edukacji oraz wolność tworzenia, myślenia, działania to najważniejsze punkty programu Zielonych 2004 zaprezentowane na dzisiejszym konwencie wyborczym w warszawskim klubie „Le Madame”. Współprzewodniczący partii – Magdalena Mosiewicz i Dariusz Szwed oficjalnie ogłosili start Zielonych w wyborach parlamentarnych.


(c) Michał PoćwiardowskiWspólna konwencja parlamentarna SDPL, Zielonych 2004 i UP odbyła się w niedzielę 10-go lipca w Warszawie. Przedstawiono kandydatów z pierwszych miejsc na listach, w tym Magdę Mosiewicz.


Przegląd, 05.10.2004, Urodziła się jako Zielona


Życie Warszawy, 08.10.2003, Parytet się sprawdza


ZIELONI 2004 biorą udział wyborach do Parlamentu Europejskiego wspólnie ze wszystkim zielonymi partiami europejskimi. Mamy wspólny program i razem będziemy realizować go w PE.
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,647,013 Unikalnych wizyt