ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/05/23
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Magda Mosiewicz - RSS

Magda Mosiewicz

e-mail
Strona www
Wikipedia
ZOBACZ PROFIL

Notka bio:

Autorka filmów dokumentalnych, dyrektorka festiwalu kultury niezależnej Poza murami, działaczka Federacji Zielonych. Studia: Uniwersytet Jagielloński - filozofia, PWSFTviT Łódź - wydział operatorski. Związana ze środowiskami twórczymi i feministycznymi Trójmiasta, Krakowa i Warszawy. W latach 2003-2008 przewodnicząca partii.

+ Więcej


Należy do:

Zieloni 2004 zapraszają serdecznie na konferencję "Zielone Horyzonty Polityki" 22 września 2005 roku w godz. 17:00 - 20:00 do Klubu "Mińska 25", w Warszawie, przy ul. Mińskiej 25. Gościem specjalnym konferencji będzie Daniel Cohn-Bendit, współprzewodniczący Grupy Zielonych/ Wolne Przymierze Europejskie w Parlamencie Europejskim i legendarny przywódca rewolty studenckiej w 1968 roku w Paryżu.


Zapraszamy na Masę Krytyczną do Legionowa, w przedostatni piątek miesiąca, 23 września, start o godz. 17:15 spod Kolumny Zygmunta


Serdecznie zapraszamy w środę, 14 września o godz.19 na spotkanie w Podkowie Leśnej z Magdą Mosiewicz i Kazią Szczuką.


Loża Kobiet, nowa oganizacja lobbująca szerszy udział kobiet w życiu politycznym i gospodarczym postanowiała poprzeć Magdalene Mosiewicz jako kandydatkę do sejmu!


W niedzielę 11 września o 16:00 na Nowym Świecie w Warszawie odbył się happening wyborczy kandydatów do sejmu: Magdy Mosiewicz i Krystiana Legierskiego.


W sobotę 17 września o godz.14 Nowy Świat znów zaanektują Zieloni! Na balkonie kamienicy pojawią się z megafonem i gołębiami pocztowymi nasi kandydaci: MagdalenaMosiewicz i Krystian Legierski oraz gość specjalny Kinga Dunin.


Zapraszamy na piknik wyborczy Magdaleny Mosiewicz, który odbędzie się w Nowym Dworze Mazowieckim w sobotę 3 września o godz. 14.30 na terenie parku miejskiego.


01/09/2005
o20cv
CV Magda Mosiewicz


Protest przeciwko KFC w Warszawie odbył się we środę, 17.08. pod restauracją KFC przy Alejach Jerozolimskich. Zainicjowała go PETA, międzynarodowa organizacja broniącapraw zwierząt. W demonstracji wzięli udział Zieloni 2004, m.in. kandydatka w okręgu Warszawa-zachód Magdalena Mosiewicz.


Magda Mosiewicz, Kandydatka Zielonych do Sejmuw okręgu okołowarszawskim, wzięła udział w Legionowskiej Masie Krytycznej, która odbyła się 19 sierpnia.


Warszawska Masa Krytyczna zaprasza na kolejne imprezy rowerowe, które odbędą się w sierpniu - czekają nas Masy Krytyczne w Legionowie, Wołominie... Będziemy tam!


"Kartę Kobiet Pomorza” podpisały w Gdyni Beata Maciejewska, Magda Masny i Magda Mosiewicz. Magda Mosiewicz urodziła i wychowała się w Gdańsku.


07/08/2005
Zbieramy podpisy
Przed nami ostatnie dni zbierania podpisów - pomóż nam! Zostało niewiele czasu i sporo pracy.


Chcesz pomóc Zielonym 2004 w kampanii wyborczej do parlamentu? Chcesz wesprzeć Magdę Mosiewicz? Szukamy chętnych do pomocy.


Joschka Fischer, niemieccy ministrowie i deputowani do Bundestagu oraz współprzewodnicząca Zielonych 2004 przemawiają na berlińskiej ulicy
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,647,023 Unikalnych wizyt