ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/05/22
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Krystian Legierski - RSS

Krystian Legierski

e-mail
Strona www
YouTube
Wikipedia
Facebook
ZOBACZ PROFIL

Notka bio:

Członek koła warszawskiego. Prawnik, przedsiębiorca, działacz na rzecz obrony praw mniejszości oraz wolności i tolerancji światopoglądowej. Pracuje społecznie jako prawnik w Stowarzyszeniu Lambda. Czynnie uczestniczy w budowaniu i organizowaniu kultury alternatywnej.

W kadencji 2010 - 2014 Zielony Radny Warszawy.

Interpelacje radnego Legierskiego na stronie Rady Warszawy.

+ Więcej


Należy do:

Kampanie / Tematy:

Chcesz pomóc Zielonym 2004 w kampanii wyborczej do parlamentu? Chcesz wesprzeć Krystiana Legierskiego? Szukamy chętnych do pomocy.


"Urodziłem się w małej miejscowości na Śląsku Cieszyńskim, na pograniczu różnych kultur. Jestem Mulatem, dzieckiem samotnej matki, ale zawsze byłem akceptowany w tradycyjnej, góralskiej wsi, w której się wychowałem. To jest Polska! To jest taka Polska, która sama o tym nie wiedząc, realizuje program Zielonych 2004!"


Wczoraj w klubie przy Koźlej zorganizowano imprezę, z której dochód zostanie przekazany na pomoc dla Polaków na Białorusi


Czy "osoba w połowie niebędąca narodowości polskiej" ma prawo wypowiadać się w publicznej telewizji? Zakwestionowała to posłanka LPR Anna Sobecka w sejmowym wystąpieniu.


Zrównoważona gospodarka, dostęp do nowoczesnej edukacji oraz wolność tworzenia, myślenia, działania to najważniejsze punkty programu Zielonych 2004 zaprezentowane na dzisiejszym konwencie wyborczym w warszawskim klubie „Le Madame”. Współprzewodniczący partii – Magdalena Mosiewicz i Dariusz Szwed oficjalnie ogłosili start Zielonych w wyborach parlamentarnych.


Ostatnie miejsce na liście SDPL to pierwsze miejsce Zielonych!


Wspólna konwencja parlamentarna SDPL, Zielonych 2004 i UP odbyła się w niedzielę 10 lipca w Warszawie. W hali AWF zgromadziło się kilkaset osób z całej Polski.


Krystian Legierski w rozmowie z Katarzyną Kolendą-Zaleską.


Z inicjatywy prawników Krystiana Legierskiego (Zieloni 2004) i dra Tomasza Kozłowskiego (Wydział Prawa i Administracji UW) powstał list otwarty do prezydenta Warszawy, Lecha Kaczyńskiego. Środowisko prawnicze protestuje w nim przeciw łamaniu prawa przez przedstawiciela władzy publicznej.
Strona 10 z 10 << < 7 8 9 10
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,642,887 Unikalnych wizyt