ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/05/22
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Kampanie i Tematy « Zielona Gospodarka - RSS

O kampanii:

Promocja programu gospodarczego partii Zielonych 2004 w ramach kampanii Zielona gospodarka odbywa się poprzez wydawanie stanowisk, organizowanie konferencji, debat i manifestacji, oraz współpracę z organizacjami pozarządowymi i środowiska biznesowymi zajmującymi się zrównoważonym (trwałym) rozwojem, prawami człowieka, równymi szansami. Nasza propozycja to Zielony Nowy Ład (Porządek) przynoszący, dzięki inwestycjom w nowoczesne technologie i rozwój nowych sektorów gospodarki, zielone miejsca pracy.

 • Program gospodarczy Zielonych 2004
 • Green Economy campaign of Polish Green Party - Green New Deal - green jobs, green investments, green technologies.

  Kampanię prowadzą:

  Koordynacja krajowa: Dariusz Szwed
  strona WWW

  Zielony biznes:
  Ewa Koś
  napisz mail
  strona www

  Śląsk:
  Wojciech Kłosowski
  tel. 513 777 564
  napisz mail
  strona www

  Ważne informacje:

  Współpracujemy z Europejską Partią Zielonych i Grupą Zielonych w Parlamencie Europejskim

  Ważne daty:

  • druga sobota maja - Światowy Dzień Sprawiedliwego Handlu

  Ważne adresy:  Zieloni 2004 - podniesienie podatku akcyzowego na gaz ziemny i olej opałowy przyniesie negatywne skutki społeczne, ekologiczne i gospodarcze.


  Zdaniem Dariusza Szweda, współprzewodniczącego partii Zielonych 2004 wysokie bezrobocie w Polsce jest wynikiem m.in. niewłaściwej polityki Państwa w zakresie udzielania pomocy publicznej, systemem podatkowym niezgodnym z konstytucyjną zasadą zrównoważonego rozwoju oraz łamaniem zasady zanieczyszczający płaci będącej podstawową zasadą polityki ekologicznej w Polsce i w Unii Europejskiej.


  Na dzisiejszej konferencji prasowej Zieloni 2004 zaprezentowali "Zielone teczki na polityków". Tuż przed Dniem Ziemi obchodzonym na całym świecie 22 kwietnia, Zieloni 2004 przedstawili kluczowe obszary braku działań polskiego rządu w dziedzinie ekologii i zrównoważonego rozwoju.


  Program gospodarczy partii Zielonych 2004 opiera się na koncepcji ekologicznej i społecznej gospodarki rynkowej, czyli wdrażaniu zrównoważonego rozwoju - integracji celów społecznych, ekologicznych i gospodarczych poprzez m.in....


  W związku z zapowiadanym na 21. grudnia 2004 strajkiem pracowników PKP, my, Zieloni 2004 wyrażamy pełne poparcie dla postulatów Komitetu Protestacyjno-Strajkowego. Choć nie popieramy samego strajku (gdyż może prowadzić do pogorszenia wizerunku polskich kolei oraz do dużych utrudnień w podróżach), domagamy się spełnienia postulatów strajkujących.


  Zieloni 2004 opublikowali dziś krótką analizę (tekst poniżej) sprawozdania Ministra Środowiska z wykonania budżetu państwa w dziedzinach właściwych dla resortu- w częściach 22 (gospodarka wodna) i 41 (środowisko).


  Przyszłość Wspólnej Polityki Rolnej
  Stanowisko platformy polskich pozarządowych organizacji ekologicznych, rolniczych i konsumenckich na temat przyszłości rolnictwa i obszarów wiejskich w Unii Europejskiej.
  Grudzień 2002
  Strona 18 z 18 << < 15 16 17 18
  Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
  ul. Marszałkowska 1 lok. 160
  00-624 Warszawa
  e-mail: biuro@zieloni2004.pl

  www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
  15,642,959 Unikalnych wizyt