ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/04/24
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Maciek [Psych] Smykowski - RSS

Maciek [Psych] Smykowski

e-mail
tel. +48.603327917
blog
Strona www
YouTube
Wikipedia
Facebook
ZOBACZ PROFIL

Notka bio:

Bywam grafikiem komputerowym, jestem przewodniczącym koła katowickiego zielonych.

+ Więcej


Należy do:

Kampanie / Tematy:

Wielka palma kokosowa z plastiku na warszawskim Rondzie im. de Gaulle'a to już symbol stolicy na równi z Pałacem Kultury. Teraz palma, a w zasadzie wielkie drzewo owocowe, może odbić katowiczanom i stać się nowym znakiem rozpoznawczym miasta


Apelujemy do Policji o poszanowanie praw człowieka oraz bardziej stonowane i profesjonalne podejście do kwestii bezpieczeństwa uczestników imprez sportowych.


13/10/2007
Pomoc Birmie
Zieloni katowiccy zorganiowali akcję przeciwko karze śmierci, oraz poparcia dla mnichów w Birmie


Z radością i satysfakcją stwierdzamy, że pojawia się coraz więcej głosów poparcia dla naszej kandydatki. Monikę Pacę poparli m.in Europejska Partia Zielonych, Śląska Strefa Gender , Iwona Borchulska, Manuela Gretkowska, Małgorzata Tkacz-Janik i Artur Rojek.


W galerii Szyb Wilson odbyło się spotkanie Komitetu Obrony Nikiszowca z władzami miejskimi i politykami.


17/08/2007
kupa nie gryzie
Zieloni 2004 zostali zaproszeni przez wiceprezydenta Katowic - Michała Lutego do rozmowy na temat pomocy w rozwiązaniu problemu zanieczyszczenia miasta psimi kupami. Będziemy monitorować postępy władz miasta w tej sprawie. Polecamy inicjatywę www.kupaniegryzie.pl


09/08/2007
Drzewa w Chudowie
Interweniowaliśmy w sprawie wycięcie drzew przy ulicy szkolnej w Chudowie.


W piątek 27 lipca o godz. 17.30 odbędzie się Integracyjny Przejazd Rowerowy Górnośląskiego Związku Metropolitalnego "Metropolitanka"


Partia Zielonych 2004 zaprasza na spotkanie "Jądrowa Polska Braci Kaczyńskich", w którym weźmie udział Dariusz Szwed, współprzewodniczący partii.


Zdaniem Katowickiego Koła Partii „Zieloni 2004” odpowiedzialność za przyszłe pokolenia stawia współczesnych przed jednym z największych wyzwań, jakim jest ochrona środowiska naturalnego. Wyrażamy zadowolenie, że Komisja Europejska przygotowując projekt dyrektywy w sprawie zbrodni przeciwko środowisku zabrała głos w przedmiotowej sprawie i to w tak zdecydowany sposób.


26/03/2007
PINK TANK
W sobotę, przeprowadziliśmy akcję antywojenną. Przez 3h na uliy stawowej w Katowicach stał różowy czołg antywojenny ;]


Krótkie streszczenie: Impreza powitała mnie kolorowymi balonikami i [Małgorzatą Tkacz - Janik]. Organizatorzy przygotowali kilka, krótkich przemówień [łącznie z Kaziemierzem Kutzem], potem mini przedstawienie. Natępnie chuligani próbowali przerwać w prowadzeniu manify. Nie dość rychło zadziałała policja.


W sosnowcu było nas niewiele, ale spotkaliśmy się z wielkim zainteresowaniem i życzliwością... Ponadto wręczyliśmy teczki obecnym policjantom z ,,hakami'' na siebie ;] Strona z komentarzami, świadcząca o tym jak w sosnowcu ta akcja była potrzebna: Link Krótka relacja z innego źródła. Link Po zapowiedzią - długia dyskusja na forum: Link


Dziś w Katowicach zakończyła się trzecia z rzędu manifestacja sprzeciwu wobec planu przecięcia Doliny Rospudy drogą ekspresową.
Padał deszcz, śnieg i mały grad, a mimo to ponad100 osób okrzykami, zbieraniem podpisów, przyczepianiem wstażeczek manifestowało swoją dezaprobatę wobec tego pomysłu.


Dnia 1 marca w Sosnowcu (czwartek) o godz. 16.00 na Placu Stulecia (Patelni) odbędzie się happening, podczas którego przekażemy do najbliższego komisariatu "zielone teczki".
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,517,210 Unikalnych wizyt