ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/04/24
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Maciek [Psych] Smykowski - RSS

Maciek [Psych] Smykowski

e-mail
tel. +48.603327917
blog
Strona www
YouTube
Wikipedia
Facebook
ZOBACZ PROFIL

Notka bio:

Bywam grafikiem komputerowym, jestem przewodniczącym koła katowickiego zielonych.

+ Więcej


Należy do:

Kampanie / Tematy:

Katowickie koło Zielonych z zaniepokojeniem obserwuje rozwój sytuacji w Libii. Jest to najbardziej dramatyczny moment fali protestów przeciwko autokratycznym reżimom, która w ostatnich tygodniach ogarnęła kraje północnej Afryki.

Wyrażamy nasz szacunek i poparcie dla wszystkich mieszkańców Libii, którzy mieli odwagę wystąpić przeciw reżimowi i wierzymy, że kraje Europy w tym Polska nie pozostaną wobec ich determinacji i walki obojętne.

Popierając doprowadzenie do wstrzymania działań wojennych ze strony sił podległych Kaddafiemu wiemy, że interwencje zbrojne zazwyczaj prowadzą w kierunku eskalacji walk między coraz brutalniej działającymi stronami.

Dlatego wzywamy Premiera, Ministra Spraw Zagranicznych oraz szefa Komitetu Integracji Europejskiej do podjęcia na forum najbliższego posiedzeniu Rady Europejskiej kroków zmierzających do powstrzymania tragedii społeczeństwa Libijskiego nie tylko poprzez wspieranie wdrożenia strefy zakazu lotów nad Libią, ale równiez opracowanie i realizowanie pomocy dla uchodźców, udzielanie schronienia, dostarczanie żywności, wody i opieki medycznej.Zieloni wystawiają swoich kandydatów i kandydatki w wyborach samorządowych w całej Polsce. Z dumą przedstawiamy listę naszych kandydatek i kandydatów!


100% równych szans? Na czym polega prawo do miasta? Czy polskie miasta są dobrze rządzone? Czy polskie miasta są demokratyczne? Co mogą zmienić miejskie ruchy społeczne? Zapraszamy do lektury "Zielonych Wiadomości"!


Adrian Kołodziejczyk i Maciej Smykowski na rzecz lepszej informacji o żywności, którą jemy.


W dniach od 16 do 18 kwietnia obradował w Warszawie IV Kongres partii Zieloni. W jego trakcie delegatki i delegaci z całego kraju dyskutowali na temat aktualnej sytuacji politycznej, strategii partii, a także przyjęli szereg uchwał programowych i dokonali wyboru nowych władz. Ze względu na żałobę narodową w związku z katastrofą prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem, Kongres miał charakter zamknięty.


9 września pojawiliśmy się w Katowicach na procesie Alicji Tysiąc przeciwko redaktorowi "Gościa Niedzielnego", Markowi Gancarczykowi w sprawie pomówień i zniesławienia na łamach jego pisma.


08/09/2009
Kodeks Quadowca.
Opracowany przez Krzysztofa Wolnego - Tippo wespół z bracią quadową. atvpolska.pl Niniejszy kodeks ma na celu uświadomienie tego, co przystoi a co nie prawdziwemu miłośnikowi quadów. Nie przestrzegając go nie tylko łamiesz prawo lecz także przyczyniasz się do kształtowania złego wizerunku naszej społeczności.


Wypadło świetnie. Było poważnie, wzruszająco, a potem i wesoło i z nadzieją. Teraz robimy wszystko, by referendum wygrało i można było przywrócić Gliwicom tramwaje i normalność!''


31 sierpnia 2009 roku przez centrum Gliwic przejadą ostatnie w tym roku tramwaje. Obywatelski Komitet Obrony Tramwajów we współpracy z wieloma organizacjami pragnie symbolicznie i z należnym szacunkiem dla historii miasta i regionu pożegnać gliwickie tramwaje.


Akcja promującą miasto Katowice w alternatywny sposób. Odbyła się dziś, w Katowicach na ul Mariackiej przy numerze 1 o godzinie 11, tuż obok charakterystycznej rzeźby z palet. Na ognistą akcję zaprosili między innymi - Zieloni ;]


20/06/2009
Wycinka drzew
Ponieważ wiele osób pisze do nas w sprawie problemów z wycinaniem drzew w miastach, zamieszczamy zestaw odnośników, które mogą pomóc w ochronie przyrody. Jako partia zielonych ożemy wspierać działania dotyczące ochrony środowiska, zwłaszcza jeśli chodzi o zwiększenie świadomości społecznej w tym zakresie. Często zmieniające się przepisy prawne powodują, że nie jest proste przedstawienie prostego sposobu postępowania, dlatego przekazujemy namiary na kilka organizacji zajmujących się tym problemem. W przypadku, jeśli wymienione organizacje nie będą mogły Państwu pomóc, lub też pragniecie stworzyć większą koalicję w sprawie - prosimy o kontakt.


2009-06-04 odbyła się akcja w sprawie zmiany decyzji w sprawie usunięcia tramwajów z Gliwic. Pojawiły się media i mieszkańcy.


Wysłaliśmy List ostatniej szansy do pana premiera dla zastopowania likwidacji tramwajów w Gliwicach.


05/05/2009
Tęcza w Chorzowie
Zieloni uznają działania na rzecz społeczeństwa obywatelskiego za jeden z najważniejszych elementów demokracji. Dlatego interweniujemy w sprawę budowy osiedla na ulicy Mariańskiej w Chorzowie.


IPN otwarł dziś wystawę pt. Wygnańcy, poświęconą wysiedleniom podczas II wojny światowej. Nasza pokojowa manifestacja trójki ludzi została potraktowana jako próba zakłócenia historyczno-partyjnego przedstawienia. Po próbie podjętej przez organizatorów usunięcia nas i naszej pacyfy - zadzwoniono po straż miejską tłumacząc, że grupa anarchistów usiłuje przeszkodzić otwarciu wystawy IPNu. Co? Kontrakcja otwarcia kolejnej wystawy IPNu Gdzie? Kraków, mały rynek. Kiedy? Otwarcie i akcja 2009-04-08 12.00. Wystawa czynna 2009-04/05
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,517,221 Unikalnych wizyt