ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/02/24
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Krystyna Słodczyk - RSS

Krystyna Słodczyk

e-mail
Facebook
ZOBACZ PROFIL

Notka bio:

Doktor nauk przyrodniczych, biolożka, ekolożka, studia podyplomowe z zarządzania oświatą, adiunkt w Politechnice Opolskiej oraz Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu. Wykłada przedmioty związane z gospodarką ekologiczną i zarządzaniem środowiskiem. Działaczka organizacji ekologicznych i kobiecych.

+ Więcej


Należy do:

Kampanie / Tematy:

Polecane strony:

http://www.zieloni2004.pl/art-3408.htm /> http://opole.gazeta.pl/opole/1,35086,8621308,Rzecznik_rowerzystow_w_Opolu_tylko_spoleczny.html /> http://www.internacjonalista.pl/ekologia/rabunkowa-gospodarka/1641-krystyna-sodczyk-ekolog-czyli-samo-zo.html /> http://zielonawarszawa.blogspot.com/2009/10/symbole-komunizmu.html /> http://eko.opole.pl/?page_id=9925 /> http://www.nto.pl/a
100% równych szans? Na czym polega prawo do miasta? Czy polskie miasta są dobrze rządzone? Czy polskie miasta są demokratyczne? Co mogą zmienić miejskie ruchy społeczne? Zapraszamy do lektury "Zielonych Wiadomości"!


Zobacz wideo z udziałem Krystyny Słodczyk, kandydującej z 2. miejsca na listach SLD w Opolu do sejmiku wojewódzkiego.


Nasza kandydatka do Sejmiku Krystyna Słodczyk wzięła udział w dyskusji poświęconej powołaniu miejskiego rzecznika niezmotoryzowanych.


W demokratycznym mieście wszystkie grupy mieszkańców powinny mieć równe prawa. W Opolu, z jednej strony mamy starzejące się społeczeństwo, z drugiej wielką grupę młodzieży związanej ze szkołami i uczelniami wyższymi. Nie uważam, żeby obie te grupy, młodszych i starszych miały wpływ na sprawy ważne dla ich życia w mieście.


Zieloni 2004 wraz z Sojuszem Lewicy Demokratycznej, Partią Kobiet, Unią Pracy, Ogólnopolskim Porozumieniem Związków Zawodowych i kilkudziesięcioma organizacjami społecznymi rozpoczęli dziś wspólną kampanię samorządową. Inaugurująca ją konwencja odbyła się w Warszawie.


Czy zaskoczyły Cię kiedyś poczynania władzy na Twoim terenie? Na pewno. Mogła być to nagle rozpoczęta budowa, której się nie spodziewałeś, albo pojawienie się pilarzy wycinających drzewa na Twoim ulubionym skwerku. Jeśli sytuacja zaskoczyła cię odpowiednio niemile, wykonałeś telefon do administracji i dowiedziałeś się, że „Były konsultacje w tej sprawie”. Jak to - oponowałeś - kiedy były? Kto się ze mną konsultował? Dlaczego nic nie wiem o tym?


- Szkoda, że tak się stało. Uważam, że można było choć część z tych drzew oszczędzić, zastanawiając się, jak je wkomponować w inwestycję. Usunąć przeszkodę jest zawsze najprościej - komentuje Krystyna Słodczyk z Zielonych dla lokalnego wydania "Gazety Wyborczej".


Jest wiele sposobów na ułatwienie studentom komunikacji, ale zachęta powinna iść w kierunku wykorzystania środków masowego transportu lub rowerów - mówi Krystyna Słodczyk z Zielonych dla lokalnego wydania "Gazety Wyborczej".


Program II Kongresu Kobiet


W dniach od 16 do 18 kwietnia obradował w Warszawie IV Kongres partii Zieloni. W jego trakcie delegatki i delegaci z całego kraju dyskutowali na temat aktualnej sytuacji politycznej, strategii partii, a także przyjęli szereg uchwał programowych i dokonali wyboru nowych władz. Ze względu na żałobę narodową w związku z katastrofą prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem, Kongres miał charakter zamknięty.


Ochrona środowiska – fanaberia czy konieczność? Czy ekolodzy są potrzebni? pod takim przewrotnym hasłem odbędzie się spotkanie Opolskiej Wszechnicy Krajoznawczej, której prelegentką będzie Krystyna Słodczyk z opolskich Zielonych 2004


3 czerwca o godz 17.30 odbędzie się w Galerii Muzeum Ślaska Opolskiego( Opole, ul.Ozimska 10) spotkanie na temat "Regulacja rzek- za i przeciw: dwugłos przyrodnika i hydrotechnika". Prelekcje wygłoszą: Małgorzata Mosoń i dr Marek Krukowski- członek koła wrocławskiego. Moderatorem dyskusji będzie Krystyna Słodczyk z opolskich Zielonych2004.


Opolskie Stowarzyszenie Ekologiczno Kulturowe "Cis"w Krapkowicach było organizatorem konferencji poświęconej GMO.Wzięły w niej udział Krystyna i Katarzyna Słodczyk.
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,272,874 Unikalnych wizyt