ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/05/23
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Adrian Kołodziejczyk - RSS

Adrian Kołodziejczyk

e-mail
tel. 503-944-845
Strona www
Facebook
ZOBACZ PROFIL

Notka bio:

Dziękuje wszystkim za 2514 głosów w wyborach do Sejmiku Śląskiego. To dużo i dobry wynik. mandat był w zasiegu dzięki waszym niezależnym zielonym głosom.

Ma 36 lat. Urodził się i mieszka w Sosnowcu. Studiował kulturoznawstwo na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Od 10 lat z pasją zajmuje się organizacją imprez wszelakich.

+ Więcej


Należy do:

Kampanie / Tematy:

Z radością i satysfakcją stwierdzamy, że pojawia się coraz więcej głosów poparcia dla naszej kandydatki. Monikę Pacę poparli m.in Europejska Partia Zielonych, Śląska Strefa Gender , Iwona Borchulska, Manuela Gretkowska, Małgorzata Tkacz-Janik i Artur Rojek.


W piątek 27 lipca o godz. 17.30 odbędzie się Integracyjny Przejazd Rowerowy Górnośląskiego Związku Metropolitalnego "Metropolitanka"


W sosnowcu było nas niewiele, ale spotkaliśmy się z wielkim zainteresowaniem i życzliwością... Ponadto wręczyliśmy teczki obecnym policjantom z ,,hakami'' na siebie ;] Strona z komentarzami, świadcząca o tym jak w sosnowcu ta akcja była potrzebna: Link Krótka relacja z innego źródła. Link Po zapowiedzią - długia dyskusja na forum: Link


Dnia 1 marca w Sosnowcu (czwartek) o godz. 16.00 na Placu Stulecia (Patelni) odbędzie się happening, podczas którego przekażemy do najbliższego komisariatu "zielone teczki".


W dniu 23 lutego o godz. 13.00 w Sosnowcu na Placu Stulecia (tzw. Patelni) odbyła się akcja-happening "Nie daję, nie biorę łapówek", która prowadzona jest w ramach ogólnopolskiej kampanii: "Dnia bez łapówki" organizowanej przez Stowarzyszenie Normalne Państwo. Współorganizatorami sosnowieckiej akcji są: Młode Centrum, Zieloni 2004 oraz Stowarzyszenie Koliber.


W odpowiedzi na decyzję władz Poznania, które zakazały przeprowadzenia marszu równości, 27 października odbyły się akcje sprzeciwu wobec decyzji władz miasta, m.in w Łodzi, Warszawie, Wrocławiu i Katowicach.


Do smutnego i bulwersującego wydarzenia doszło, gdy kierowca Zielonych 2004, jadący z materiałami promocyjnymi na spotkanie z Markiem Borowskim w Sosnowcu, dostrzegł, jak z niezidentyfikowanego samochodu osobowego ktoś wyrzucił małego szczeniaczka.


Zaplanowane są już spotkania Moniki Pacy z wyborcami w Rudzie Śląskiej, Mysłowicach, Chorzowie, Katowicach i Świętochłowicach. Oto planowane terminy spotkań kandydatki z wyborcami z poszczególnych miast Jej okręgu wyborczego.


Galeria Szyb Wilson w katowickim Janowie – jedyne miejsce, gdzie swoboda artystyczna nie ma granic. To tutaj 17 września 2005 w samo południe rozpocznie się wielkie święto sztuki i kultury.
Strona 2 z 2 < 1 2
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,647,406 Unikalnych wizyt