ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/02/25
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Publicystyka i Media « Zieloni 2004 w mediach « GW: Czy Kraków doczeka się igrzysk olimpijskich? Koszty byłyby ogromne
Tomasz Leśniak- Nie chcemy tych dróg w pakiecie, one i tak są dla nas planowane. Ostatnie lata w Krakowie to likwidacja szkół, ich stołówek, cięcia etatów nauczycieli - przypomina Tomasz Leśniak, doktorant w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego współpracujący z "Krytyką Polityczną" i Partią Zieloni, który uruchomił na Facebooku stronę "Kraków przeciw igrzyskom". - Tymczasem rada miasta przyjęła uchwałę intencyjną w sprawie organizacji igrzysk olimpijskich. Politycy chcą zorganizować inicjatywę, za którą stoi dość dziwna logika: z jednej strony ograniczane są wydatki na edukację, z drugiej staramy się o organizację tak potężnej imprezy. Na dodatek nikt nie pytał mieszkańców o zdanie - podkreśla Leśniak.

Gazeta Wyborcza
Komentarze
Kierownik dnia 2017/10/27
Witam.
Państwo powinno samo zainteresować się takimi kwestiami jak np. igrzyska olimpijskie, oraz budową dróg. To co Radni starają się wywalczyć inni to po prostu bagatelizują. I tu moje pytanie. Dlaczego Polski rząd nie stara się dokonać wszelkich zmian w referendum aby dotychczasowe ustawy były uchwalane zgodnie z Polskimi oczekiwaniami obywateli Polskich. Pozwólcie że odniosę się do USTAWY z której wynika m.in. niniejsze brzmienie. Partia Polityczna jest dobrowolną organizacją występującą pod określoną nazwą. I tu moje zdanie jest takie. Uchwały o anty smogowej Polsce Powinno także wyjść z ramienia obecnego rządu, oraz Partii Po. Ale jak dotychczas tego nie zrobiono. Może nie mają sumienia. Może nie rozumieją potrzeb Polaków. Zawalczmy razem my zieloni postawmy na lepszą Polskę i Lepszą Europę. A następnie na lepszy Świat.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 100% [1 Głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [Żadnych głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,275,197 Unikalnych wizyt