ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2017/12/14
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Aby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Kampanie wyborcze « Wybory samorządowe 2010 « Zieloni w wyborach samorządowych - lista kandydatów i kandydatek





W nadchodzących wyborach samorządowych na Zielonych zagłosować będzie można w następujących miejscowościach: (kolejność miejscowości alfabetyczna)
Ponadto zapraszamy na śląską stronę kandydatów: BIAŁYSTOK
Z list Komitetu Wyborczego SLD startują:
Andrzej Demianowicz - do Sejmiku Wojewódzkiego, okręg nr 5, miejsce 3,
Sebastian Demianowicz - do Sejmiku Wojewódzkiego, okręg nr 1, miejsce 12 (rekomendacja Zielonych),
Justyna Demianko - do Sejmiku Wojewódzkiego, okręg nr 5, miejsce 8 (rekomendacja Zielonych),
Agnieszka Krokos - do Sejmiku Wojewódzkiego, okręg nr 5, miejsce 9 (rekomendacja Zielonych),


BYDGOSZCZ
Z list Komitetu Wyborczego Wyborców Grażyny Ciemniak startują:
Emilia Walczak - do Rady Miasta, okręg nr 5, miejsce 9,
Błażej Makowski- do Rady Miasta, okręg nr 3, miejsce 5,
Michał Schmidt - do Rady Miasta, okręg nr 4, miejsce 6,


CIESZYN
Z list Komitetu Wyborczego SLD startuje:
Aleksandra Ewa Banot - do Sejmiku Wojewódzkiego, okręg nr 1, miejsce 5 (rekomendacja Zielonych),



GDAŃSK

Z list Komitetu Wyborczego SLD startują:
Beata Maciejewska - do Rady Miasta, okręg nr 4, miejsce 2,
Karolina Matuszewska - do Rady Miasta, okręg nr 2, miejsce 9,



GLIWICE

Z list Komitetu Wyborczego SLD startują:
Małgorzata Tkacz-Janik - do Sejmiku Wojewódzkiego, okręg nr 4, miejsce 1,
Łukasz Moll - do Rady Miasta, okręg nr 1, miejsce 10 (rekomendacja Zielonych),


GRUDZIĄDZ
Z list Komitetu Wyborczego SLD startuje:
Mieczysław Feuer - do Rady Miasta, okręg nr 4, miejsce 10 (rekomendacja Zielonych),



KATOWICE

Z list Komitetu Wyborczego SLD startują:
Monika Paca - do Rady Miasta, okręg nr 2, miejsce 2,
Maciej Smykowski - do Rady Miasta, okręg nr 3, miejsce 6,
Marta Kupka - do Sejmiku Wojewódzkiego, okręg nr 2, miejsce 9 (rekomendacja Zielonych),
Rafał Hadyk - do Sejmiku Wojewódzkiego, okręg nr 2, miejsce 11 (rekomendacja Zielonych),


KĘDZIERZYN KOŹLE
Z list Komitetu Wyborczego Wyborców "Wyborcy, Razem na Rzecz Miasta" startują:
Krystyna Czubska - do Rady Miasta Kędzierzyn Koźle, okręg nr 2, miejsce nr 1,
Józef Głowacki - do Rady Miasta Kędzierzyn Koźle, okręg nr 2, miejsce nr 4,
Adam Cięszczyk, do Rady Miasta Kędzierzyn Koźle, okręg nr 2, miejsce 2,



KRAKÓW

W jednomandatowym okręgu wyborczym startuje:
Wojciech Wilk - do Rady Dzielnicy Stare Miasto, okręg nr 13,


LUBLIN

Z list Koalicyjnego Komitetu Wyborczego "Lewica" startuje:
Tomek Kitliński - do Rady Miasta, okręg nr 2, miejsce 2,



OLSZTYN

Z list Komitetu Wyborczego SLD startuje:
Katarzyna Tobolska do Rady Miasta, okręg nr 4, miejsce 7,



OPOLE

Z list Komitetu Wyborczego SLD startują:
Krystyna Słodczyk do Sejmiku Wojewódzkiego, okręg nr 1, miejsce 2,
Beata Kubica - do Rady Miasta, okręg nr 2, miejsce 1,


POPIELÓW
Z list Komitetu Wyborczego Wyborców Slepieńczuka startuje:

Grzegorz Szoltysik
(rekomendacja Zielonych)


SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Z list Komitetu Wyborczego SLD startuje:

Dominik Białas - do Rady Miasta, okręg nr 2, miejsce 3,


SMOLEC
Z list Komitetu Wyborczego Wyborców "Przyjazna Gmina dla Smolca startuje:
Sebastian Kotlarz


SOPOT
Z list Komitetu Wyborczego Wyborców "Kocham Sopot" Wojciecha Fułka startuje:
Magda Masny - do Rady Miasta, okręg nr 3, miejsce 3,


SOSNOWIEC
Z list Komitetu Wyborczego SLD startuje:
Adrian Kołodziejczyk - do Sejmiku Wojewódzkiego, okręg nr 7, miejsce 10,


STALOWA WOLA
Z list Komitetu Wyborczego SLD startuje:
Ryszard Sęk - do Rady Miasta, okręg nr 3, miejsce 5,


SULECHÓW
Z list Komitetu Wyborczego SLD startują:
Bartosz Ciesielski - do Rady Miasta, okręg nr 2, miejsce 7,
Paweł Wita - do Rady Miasta, okręg nr 1, miejsce 10,



SZCZECIN

Z list Komitetu Wyborczego SLD startują:
Ewa Koś do Sejmiku Wojewódzkiego, okręg nr 1, miejsce 2,
Aleksandra Łukaszewicz-Alcaraz- - do Rady Miasta, okręg nr 3, miejsce 3,
Marcin Pliszczyński - do Rady Miasta, okręg nr 1, miejsce 7,


WARSZAWA

Zapraszamy na specjalną stronę wyborczą Zielona Warszawa!

Z list Komitetu Wyborczego SLD startują:

Do Rady Miasta Stołecznego Warszawy:

Krystian Legierski - okręg nr 3 Mokotów, miejsce 1,

Agnieszka Grzybek - okręg nr 6 Praga Północ/Białołęka, miejsce 2,

Katarzyna Szymielewicz - okręg nr 1 Śródmieście/Ochota, miejsce 9,

Tomasz Szypuła - okręg nr 2 Praga Południe, miejsce 11,

Anna Kalbarczyk-Perzanowska - okręg nr 4 Wola, miejsce 6,

Hanna Gill-Piątek- okręg nr 4 Żoliborz/Bielany, miejsce 6,

Leszek Kuzak - okręg nr 6 Praga Północ/Białołęka, miejsce 9,

Agata Czarnacka - okręg nr 7 Targówek, Rembertów, Wawer i Wesoła, miejsce 7,

Wiktor Dynarski - okręg nr 7 Targówek, Rembertów, Wawer i Wesoła, miejsce 14,

Tomasz Piątek - okręg nr 8 Ursynów/Wilanów, miejsce 4,

Małgorzata Danicka-Kosut - okręg nr 8 Ursynów/Wilanów, miejsce 7,

Julia Kubisa - okręg nr 9 Bemowo/ Ursus/ Włochy, miejsce 9,


Do Rad Dzielnic:

MOKOTÓW
Bartłomiej Kozek - okręg nr 1, miejsce 2,
Rafał Bernat - okręg nr 2, miejsce 7,
Grzegorz Laszuk - okręg nr 3, miejsce 7 ,

Yga Kostrzewa - okręg nr 4, miejsce 4,



ŚRÓDMIEŚCIE
Aleksandra Kretkowska - okręg nr 2, miejsce 8,
Katarzyna Dmochowska - okręg nr 3, miejsce 6,

Irena Kołodziej - Irena Kołodziej okręg nr 5, miejsce 6,

PRAGA POŁUDNIE
Jan Stankiewicz - okręg nr 4, miejsce 7,

BIELANY
Szymon Siniarski-Czaplicki - okręg nr 4, miejsce 6
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
14,950,641 Unikalnych wizyt