ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2017/10/24
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Aby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Kampanie wyborcze « Eurowybory 2009 « CentroLewica zarejestrowała listy do Parlamentu Europejskiego
Koalicyjny Komitet Wyborczy PdP – CentroLewica (PD – SDPL – Zieloni 2004) zarejestrował listy do Parlamentu Europejskiego we wszystkich trzynastu okręgach. Z list CentroLewicy o mandat europosła ubiegać się będzie 25 kandydatek i kandydatów z Zielonych bądź przez nas rekomendowanych, a wśród nich prof. Magdalena Środa, startująca z jedynki w okręgu nr 6 (łódzkim). Przewodniczący partii Dariusz Szwed startuje z pierwszego miejsca w okręgu nr 1 (pomorskim), a przewodnicząca partii Agnieszka Grzybek z trzeciego miejsca w okręgu nr 4 (Warszawa 1).

Listy wyborcze KKW PdP – CentroLewica

Okręg nr 1 pomorskie

1. Szwed Dariusz (przewodniczący Zielonych 2004)
2. Kasprzyk Paweł
3. Dwojacki Piotr
4. Masny Magdalena (Zieloni)
5. Ścibisz Paweł
6. Bałon Ewa
7. Kapuściński Adam
8. Sobczak Stanisław
9. Łoś Krzysztof
10. Zarzycki Michał

Okręg nr 2 kujawsko-pomorskie

1. Kierzkowski Henryk
2. Zamojski Karol (Zieloni)
3. Gollob Władysław Czesław
4. Kopaczewski Jerzy Franciszek
5. Olech Jacek Andrzej
6. Kwiatkowski Stanisław
7. Pulchny Henryk Stanisław
8. Rodziewicz Bogdan Henryk
9. Borowska Joanna Małgorzata
10. Pałucki Łukasz Marek

Okręg nr 3 warmińsko-mazurskie i podlaskie

1. Szamatowicz Marian Czesław
2. Lenkiewicz Piotr
3. Rumiński Krzysztof
4. Hass Zbigniew Marek (Zieloni)
5. Tobolska Katarzyna (Zieloni)
6. Panasiuk Radosław Romuald
7. Czarnecka Aleksandra Patrycja
8. Fatygo Paweł Marek
9. Makowski Błażej (rekomendowany przez Zielonych)
10. Polanowska Anna

Okręg nr 4 Warszawa

1. Rosati Dariusz Kajetan
2. Wielowieyjski Andrzej
3. Grzybek Agnieszka (przewodnicząca Zielonych 2004)
4. Krzekotowska Krystyna
5. Ożdżeński Wojciech
6. Guział Piotr
7. Drachal Robert
8. Legierski Krystian (Zieloni)
9. Oprządek Mariusz
10. Kozłowski Sebastian

Okręg nr 5 Mazowsze

1. Czarnecki Marek
2. Nałęcz Tomasz
3. Musiał Piotr
4. Wijas Ryszard
5. Wójcik Janusz
6. Jagiełło Elżbieta (Zieloni)
7. Siarkowicz Dariusz
8. Suszyńska Krystyna

Okręg nr 6 łódzkie

1. Środa Magdalena (rekomendowana przez Zielonych)
2. Smolarek Włodzimierz Wojciech
3. Zaborowski Daniel
4. Kirowa-Wiśniewska Julia
5. Hubert Jakub
6. Diehl Piotr
7. Małecki Tomasz Jakub
8. Manes Anna
9. Netzel Magdalena
10. Desperak Izabela Barbara (rekomendowana przez Zielonych)

Okręg nr 7 wielkopolskie

1. Pusz Sylwia
2. Kretkowska Katarzyna
3. Sołtysiak Aleksandra Marta (Zieloni)
4. Ajchler Przemysław
5. Mikołajewski Jerzy Andrzej
6. Jałoszyński Dominik Jan
7. Łukaszewska Marzena Katarzyna
8. Stępień Mirosława Dorota (Zieloni)
9. Dembny Artur
10. Herberholz Dominik

Okręg nr 8 lubelskie

1. Borowski Marek Stefan
2. Rudaś-Grodzka Monika Świętosława (rekomendowana przez Zielonych)
3. Widomski Paweł Andrzej
4. Władyka Wasyl
5. Bartnik Paweł Grzegorz
6. Setnik Ryszard Jacenty
7. Kantorski Donat Andrzej
8. Lewandowski Paweł Zenon
9. Kłosowski Wojciech (Zieloni)
10. Sierakowska Izabella Antonina

Okręg nr 9 podkarpackie

1. Martens Krzysztof
2. Myłek Danuta Łucja
3. Piecuch Witold Stanisław
4. Hałaj Joanna
5. Górnicki Wojciech
6. Piskor Zbigniew
7. Wilk Marzena Małgorzata (Zieloni)
8. Szelc Grażyna Julia
9. Południak Arkadiusz Artur
10. Kozek Bartłomiej Józef (Zieloni)

Okręg 10 małopolskie

1. Onyszkiewicz Janusz
2. Kik Kazimierz
3. Boroń Kazimierz
4. Czudej Arkadiusz
5. Skowron Karolina (Zieloni)
6. Półchłopek Aleksander
7. Wasik Rafał
8. Żelazny Robert
9. Hausner Danuta
10. Szmel Marcin

Okręg nr 11 śląskie

1. Grabowska Genowefa
2. Pasternak Agnieszka Edyta
3. Paca Monika Maria (Zieloni)
4. Chmiel Wojciech
5. Kulesza Zenon Bogusław
6. Banot Aleksandra Ewa (rekomendowana przez Zielonych)
7. Bors Jacek Grzegorz
8. Maciejewski Michał Andrzej
9. Kołodziejczyk Adrian Paweł (Zieloni)
10. Krowiak Andrzej

Okręg nr 12 dolnośląskie i opolskie

1. Pinior Józef
2. Siedlecki Roman Aleksander
3. Słodczyk Krystyna (Zieloni)
4. Serdyńska-Targosz Janina Wanda
5. Kornijecki Adam Robert
6. Mosoń Małgorzata
7. Miśkiewicz Zygmunt
8. Jasiński Andrzej
9. Gronowska Małgorzata Anna
10. Gawlik Radosław (Zieloni)


Okręg nr 13 zachodniopomorskie i lubuskie

1. Popiela Radosław Paweł
2. Smoleń Robert
3. Koś Ewa Izabela (Zieloni)
4. Kremer-Seredyńska Aneta
5. Lindecki Andrzej Krzysztof
6. Grudzińska Joanna
7. Jankowska Karolina (Zieloni)
8. Fularz Adam Jan (Zieloni)
9. Janiczek Piotr Łukasz
10. Adamczyk Irena Lidia

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
14,661,059 Unikalnych wizyt