ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/04/24
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Bartek Lech « Zieloni kandydaci za nadwiślańskimi parkami

W sobotę 21 października o godzinie 10:00 pod mostem Łazienkowskim od strony Saskiej Kępy Marco Schreuder, Radny Wiednia z ramienia Zielonych oraz Bartosz Lech, kandydat Zielonych do Rady Miasta St. Warszawy będą uczestniczyć w wizji lokalnej z Regionalnym Zarządem Gospodarki Wodnej w Warszawie w sprawie planu wycięcia 10.000 drzew rosnących na praskim brzegu Wisły. Po spotkaniu Zieloni zaprezentują swój program dotyczący przywrócenia kulturalnego i społecznego życia na brzegach Wisły.

"Będziemy uczestniczyć w tej wizji lokalnej, dlatego że jednym z naszych priorytetów jest przywrócenie życia na brzegach Wisły. W wielu europejskich  miastach nabrzeża rzek są centrum życia kulturalnego, miejscem odpoczynku i rekreacji mieszkańców miast. Nasze miasto ma taki potencjał i należy go  wykorzystać. Obawiam się jednak, że wycięcie drzew i wylanie betonu po praskiej stronie Wisły nie pomoże w stworzeniu miejsc gdzie warszawiacy mogliby przyjemnie spędzać czas", powiedział Bartek Lech, kandydat Zielonych do Rady Miasta.

Radny Wiednia Marco Schreuder przyjechał do Warszawy na zaproszenie Zielonych 2004. Podczas swojego pobytu, spotka się m.in. z lokalnymi organizacjami pozarządowymi. W Wiedniu renaturalizacja rzeki chłonie corocznie dużą część budżetu tego miasta, gdyby nie błędne decyzje w przeszłości w ogóle nie byłaby potrzebna. Grupa Zielonych w Radzie Wiednia zadeklarowała pomoc i wiedzę, dzięki której możemy uniknąć błędów, popełnianych w austriackiej stolicy.

Die Gruene (austriaccy Zieloni) oraz Zieloni 2004 planują blisko współpracować w dziedzinie zrównoważonego rozwoju dużych miast, obie partie należą do Europejskiej Partii Zielonych.Kategorie: Bartek Lech ·
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,517,222 Unikalnych wizyt