ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/05/22
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Publicystyka i Media « Zieloni 2004 w mediach - RSS

Zieloni w mediach

Kampania Zielone Media ma na celu informować o działalności partii Zielonych 2004 przez archiwum artykułów prasowych oraz wszelkie informacje o naszych publicznych wystąpieniach.
Zobacz także:

 • Archiwum prasowe 2003-2005
 • Zieloni 2004 na portalu gazeta.pl
 • Biuro Prasowe Zielonych:

  biuro.prasowe(at)zieloni2004.pl
  kom. 534-701-114

  Kampanię prowadzą:

  Przemysław Wiśniewski
  tel. 534-701-114
  napisz mail

  Aleksandra Kretkowska
  napisz mail

  Zielone blogi:

  Zielone Wiadomości:


  Adam Ostolski w odpowiedzi na reportaż "Dużego Formatu" "Czy Bóg wybaczy siostrze Bernadecie?" dla serwisu TOK FM na temat jak państwo powinno zachować się w obliczu problemów związanych z pedofilią w Kościele


  Michał Wszołek, wiceprzewodniczący krakowskiego koła Partii Zielonych, aktywista inicjatywy "Kraków przeciw igrzyskom" wystąpił w specjalnym wydaniu "Pulsu Miasta" w KRK FM.


  W meciach zawrzało - co powiedziała młoda Joanna Erbel o swojej kandydaturze?


  W wywiadzie Radka Korzyckiego Adam Ostolski, pierwszy jawnie homoseksualny szef partii w Polsce (Zieloni) oraz jego partner Bartłomiej Kozek mówią o miłości i o polityce.


  Agnieszka Grzybek w wywiadzie dla Krytyki Politycznej o Joannie Erbel, o samodzielnym starcie w wyborach samorządowych i do Parlamentu Europejskiego i o zimowych igrzyskach w Sochi.


  Które partie dały kobietom najlepsze miejsca na listach w zbliżających się eurowyborach? Nie ma niespodzianek, najlepiej wypadli Zieloni,


  Idea solidarnej Europy to w moim odczuciu szansa na wyjście poza jałowy spór, czy ma być "więcej" czy "mniej" Europy. Musimy sobie przede wszystkim powiedzieć, jaka ta Europa ma być - Adam Ostolski w rozmowie z Magdą Dropek.


  Relacje medialne z prezentacji kandydatów i kandydatek KW Partii Zieloni do Parlamentu Europejskiego w okręgu łódzkim


  Anna Szczubełek z Partii Kobiet ,,jedynką'' z Mazowsza do Parlamentu Europejskiego.


  Joanna Erbel na prezydentkę Warszawy z ramienia Partii ZIeloni


  Joanna Erbel na prezydentkę Warszawy z ramienia Partii ZIeloni


  20/03/2014
  Media: KW Zieloni
  Dorota Oyedemi, radna miejska, do niedawna w szeregach centroprawicowego Klubu Radnych Razem dla Kołobrzegu, będzie reprezentować Zielonych 2004. We wtorek o swojej kandydaturze mówiła dziennikarzom. Podczas spotkania przed ratuszem towarzyszyli jej Ewa Koś radna sejmiku województwa, pierwsza na liście Zielonych w naszym okręgu i Juliusz Adel z koszalińskich Zielonych.


  "Wejście do strefy euro oznacza wystawianie nas na ryzyko braku solidarności, o czym przekonali się mieszkańcy Grecji, Hiszpanii i Portugalii. Europa potrzebuje przede wszystkim dużego solidarnego budżetu, który będzie w stanie udźwignąć europejskie marzenie. Dziś cały budżet UE to jeden procent unijnego PKB. Będziemy dążyć, by budżet ten zwiększać stopniowo i konsekwentnie" - zapowiedział Adam Ostolski.


  Agnieszka Grzybek, przewodnicząca Partii Zieloni, komentując sytuację na Ukrainie w audycji "Sterniczki", zaproponowała zielony plan Marshalla dla Ukrainy: "- Chodzi o to, by zainwestować środki i przekazać znaczącą pomoc ekonomiczną, ale uwarunkowaną większą demokratyzacją i wzmocnieniem rozwoju społeczeństwa obywatelskiego - wyjaśnia polityczka".


  Koś zapewnia, że ma gotowy program, który będzie realizować z działaczami Zielonych z innych europejskich krajów. - Współpracujemy z Zielonymi w europarlamencie. Jest to czwarta grupa w europarlamencie, która cały czas ma jednoznaczny program. Ten program mówi o przyjaznym środowisku i ludziach zadowolonych ze swojego życia. Niekoniecznie mówią oni o rosnącym produkcie krajowym brutto, ale o rosnącym samozadowoleniu w życiu - dodała Koś.
  Strona 1 z 79 1 2 3 4 > >>
  Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
  ul. Marszałkowska 1 lok. 160
  00-624 Warszawa
  e-mail: biuro@zieloni2004.pl

  www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
  15,642,915 Unikalnych wizyt