ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/04/21
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Wojtek Koronkiewicz - RSS

Wojciech Koronkiewicz

ZOBACZ PROFIL

Notka bio:

uczestnik działań Pomarańczowej Alternatywy w Białymstoku i Łodzi - podczas studiów na polonistyce Uniwersytetu w Białymstoku podjął pracę jako dziennikarz w Radiu Białystok - współpracował z Warszawskim Ośrodkiem telewizyjnym - dziennikarz i autor programów w Telewizji Białysto

+ Więcej


Dziękuję za udział w wyborach. Za każdy oddany głos. Nie tylko na mnie i na Zielonych, ale na wszystkich kandydatów ze wszystkich ugrupowań.


Wspólnie ze stowarzyszeniem "Rowerowy Białystok" zorganizowaliśmy festyn rowerowy pod teatrem Węgierki. Były konkursy naciągania gumy, stoisko gdzie mozna było dopompować i nasmarować rower, a także policjanci, którzy znakowali nasze pojazdy przed kradzieżą.


Dziś do Białegostoku zjechał Marek Borowski. A że jutro "Dzień bez samochodu" więc akurat zajęcie bylismy rozdawaniem ulotek "Rower jest zdrowy". Poprosiliśmy kanadydata na prezydenta, aby przez moment potrzymał rower. Fotoreporterzy zaczęli pstrykać jak szaleni. Czy będzie jutro w prasie?


Po raz kolejny do parków, lasów i na łąki wyruszą tysiące osób, głównie młodzieży i dzieci, aby wziąć udział w akcji „Sprzątanie świata”. Idea ta jest bardzo szczytna. Ale ma również swój wymiar tragiczny. Oto bowiem śmieci wcale nie ubywa. Dzieci i młodzież sprząta ciągle te same miejsca. Te same parki, lasy i pola. W końcu może trzeba powiedzieć „Dość”!


Pomimo naszych apeli, ilość plakatów wyborczych na drzewach wcale się nie zmniejsza. Nic nie słychac, aby białostocka Straż Miejska ścigała tych, którzy się rozwieszają na przydrożnych drzewach. W związku z powyższym urządziliśmy uliczny happening.


05/09/2005
Pikieta pod sądem
Dziś o godz.14.00 odbyła się rozprawa przeciwko prezydentowi miasta Ryszardowi Turowi o zły stan dróg w mieście. Sprawę wytoczył Jerzy Rojecki, który po wypadku samochodowym, w ciągu godziny zebrał na stacji benzynowej 38 podpisów pod zawiadomieniem do prokuratury.


30 sierpnia w białostockiej kawiarni "Ratuszowa" odbyła sie inauguracja kampanii Wyborczej SdPL-UP-Zieloni 2004. Licznie przybyłym wyborcom zaprezentowano główne cele kampanii oraz poszczególnych kandydatów z okręgu. Ale i tak największą popularnością cieszyła się kiełbasa wyborcza z grilla. Nie chwaląc się wcale - jam to uczynił. Były tez pieczone bakłażany, kabaczki i cukinie. BPrzyjechała telewizja radio i prasa. Wszystkim bardzo smakowało.


Kandydaci zejdźcie z drzew! Zwracam się do wszystkich Komitetów Wyborczych województwa podlaskiego, aby nie używały drzew w charakterze słupów ogłoszeniowych. Drzewa nie służą do zawieszania plakatów wyborczych!


Stanowczo protestuję przeciwko działaniom Komitetu Wyborczego Ligi Polskich Rodzin w województwie podlaskim, polegającym na zawieszaniu plakatów wyborczych na drzewach. Udokumentowałem szereg takich przypadków zarówno w samym Białymstoku, jak i na terenie województwa.
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,502,160 Unikalnych wizyt