ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/04/22
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Wiktor Dynarski - RSS

Wiktor Dynarski

e-mail
tel. 609 585 095
blog
Strona www
ZOBACZ PROFIL

Notka bio:

Student Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, ur. w 1987 roku. Od ponad dwóch lat pracuję w sektorze pozarządowym, w Fundacji Na Rzecz Osób Transpłciowych Trans-Fuzja, która już od początku swojej działalności stara się nie tylko poprawić sytuację osób trans, lecz także zwrócić uwagę społeczeństwa na to, jak dyskryminacja dotyczyć może nas wszystkich, nie tylko wybranych grup społecznych.
Oprócz tego jestem również członkiem zarządu ANSO (Association of Nordic and Pol-Balt LGBTQ Student Organizations) oraz Komitetu Sterującego Transgender Europe (Największego w Europie stowarzyszenia zrzeszającego organizacje oraz osoby trans*).

+ Więcej


Należy do:

Kampanie / Tematy:

Dodatkowe informacje

WARSZAWA Z list Komitetu Wyborczego SLD startuje do Rady Miasta Stołecznego Warszawy: okręg nr 7 Targówek, Rembertów, Wawer i Wesoła, miejsce 14,
Zieloni wystawiają swoich kandydatów i kandydatki w wyborach samorządowych w całej Polsce. Z dumą przedstawiamy listę naszych kandydatek i kandydatów!


Nowoczesność miast nie mierzy się już liczbą inwestycji, lecz ich jakością i wpływem na życie mieszkanek i mieszkańców. Atrakcyjne miasto, przyjazne do życia, budowane i rozwijane jest w sposób zrównoważony. Liczy się nie tylko dobrobyt gospodarczy, liczba miejsc pracy, ale także równowaga społeczna, aspekty środowiskowe, wymagania kulturalne i zdrowotne oraz skuteczność instytucji.
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,510,113 Unikalnych wizyt