ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/04/21
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Tomasz Szypuła - RSS

Tomasz Szypuła

blog
Strona www
Facebook
ZOBACZ PROFIL

Notka bio:

Rocznik '80. Mieszkaniec Saskiej Kępy. Studiował dziennikarstwo na UJ, absolwent Szkoły Liderów Organizacji Pozarządowych oraz Szkoły Praw Człowieka przy Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Od lat zaangażowany w działania na rzecz praw człowieka, w tym szczególnie praw gejów i lesbijek. Od lipca 2010 prezes Kampanii Przeciw Homofobii.

+ Więcej


Należy do:

Kampanie / Tematy:

Polecane strony:

http://www.szypula.eu
http://www.szypula.zieloni2004.pl
http://www.kph.org.pl

Dodatkowe informacje

Z list Komitetu Wyborczego SLD startuje: Do Rady Miasta Stołecznego Warszawy: – okręg nr 2 Praga Południe, miejsce 11,
Zieloni wystawiają swoich kandydatów i kandydatki w wyborach samorządowych w całej Polsce. Z dumą przedstawiamy listę naszych kandydatek i kandydatów!


Nowoczesność miast nie mierzy się już liczbą inwestycji, lecz ich jakością i wpływem na życie mieszkanek i mieszkańców. Atrakcyjne miasto, przyjazne do życia, budowane i rozwijane jest w sposób zrównoważony. Liczy się nie tylko dobrobyt gospodarczy, liczba miejsc pracy, ale także równowaga społeczna, aspekty środowiskowe, wymagania kulturalne i zdrowotne oraz skuteczność instytucji.


Mieszkania komunalne i ochrona zdrowia, pomysły na przyjazny transport i politykę kulturalną, rozmowy o założeniach budżetowych na 2011 rok i o tym, jak budować miasto przyjazne rodzicom i dzieciom... Zapraszamy do lektury wyborczego numeru "Zielonych Wiadomości" (warszawskich)!


Władze miasta mają obowiązek zapewnienia każdemu możliwości skutecznego pokojowego wyrażania i demonstrowania własnych poglądów.


Tomasz Szypuła, kandydat do Rady Miasta Warszawy z Pragi Południa (okręg nr 2) z miejsca 11, przedstawia swoje priorytety programowe dla Pragi Południe oraz dla Warszawy.


KPH, Lambda Warszawa oraz Zieloni 2004 zapraszają na spotkanie z Marco Schreuderem w niedzielę 22 października o godz. 16.00, ul. Żelazna 68. Spotkanie współorganizuje zielony kandydat do Rady Miasta Tomasz Szypuła.
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,502,040 Unikalnych wizyt