ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/04/21
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Tomasz Kitliński - RSS

Tomasz Kitliński

Strona www
Wikipedia
Facebook
ZOBACZ PROFIL

Notka bio:

Filozof, działacz społeczny i wykładowca UMCS. Autor książek: Obcy jest w nas oraz – z Pawłem Leszkowiczem – Miłość i demokracja. Uczestnik akcji „Niech nas zobaczą”, protestów uniwersyteckich, ruchu na rzecz praw pracowniczych. Współautor programu polityki edukacyjnej Zielonych.

+ Więcej


Należy do:

Kampanie / Tematy:

Polecane strony:

http://zielonylublin.blogspot.com
Nie milkną echa listu naukowców w obronie dyrektorki poznańskiego Teatru Ósmego Dnia, która na facebook'u nazwała papieża ch.... List podpisała prof. Zofia Kolbuszewska z KUL. Uczelnia wyraziła "ubolewanie" tym faktem, portal fronda.pl domaga się zwolnienia prof. Kolbuszewskiej. Teraz w obronę wziął ją dr Tomasz Kitliński z UMCS i członek Partii Zieloni.


Kitliński: Homofobiczne słowa Wałęsy - grubiaństwo proletariackie czy faszystowskie?


Polska jest podzielona, spolaryzowana klasowo, klasistowska. Demokracja to nie tyrania większości. Nie wolno wykluczać LGBT, feministek, mniejszości narodowych, uchodźców i prekariatu!


List do Grobelnego: stop kontenerom! Członkowie i członkinie Partii Zieloni piszą do prezydenta Poznania, w tym: Mikołaj Iwański ( Poznań ), Hanna Gill-Piątek ( Łódź ) i Tomasz Kitliński ( Lublin )


Opinia lubelskich biegłych o "zakazie pedałowania" to hańba dla Lubelszczyzny. Ekspertyza o znakach NOP to wstyd dla nauki lubelskiej - list otwarty koła lubelskiego Zielonych 2004


Tradycje krzyża celtyckiego i falangi powiązane są z ekstremizmem, który nawoływał do nienawiści w okresie międzywojennym i usiłuje to niechlubnie czynić obecnie. Decyzja lubelskich biegłych to hańba dla Lubelszczyzny.


Poland faces a powerful Catholic right promoting a “moral revolution” (rewolucja moralna.) These same conservatives were in power between 2005 and 2007, and may return to government in the coming elections - writes Tomasz Kitliński and Joe Lockhard.


To zadziwiające, że osoby publiczne nie widzą nic złego w publicznym obnoszeniu się z pogardą dla praw człowieka. - piszą Tomasz Kitliński i Joanna Hołda.


Stawiajmy na integrację zamiast tworzenia gett, bez tego nie będziemy zasługiwali na miano Europejskiej Stolicy Kultury - przekonuje dr Tomasz Kitlińsk.


Obejrzyj wideo, na którym Tomasz Kitliński opowiada o spotkaniu na temat kondycji szkolnictwa wyższego.


One są znane na świecie. Są zapomniane u nas. I to wielka szkoda. Jeśli chcemy kultywować różnorodność naszego regionu, to pamiętajmy o żydowskich rebeliantkach - mówi Tomasz Kitliński.


Serdecznie zapraszamy do udziału w dyskusji o reformie szkolnictwa wyższego. Spotkanie będzie poświęcone krytycznej analizie wprowadzonych ostatnio rozwiązań i planów Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na najbliższe dziesięć lat. Wskażemy możliwość alternatywnej diagnozy problemów polskiego szkolnictwa wyższego oraz przeanalizujemy podstawowe założenia reformy i możliwe konsekwencje poszczególnych rozwiązań dla studentów,... doktorantów, pracowników i instytucji szkolnictwa wyższego.


Nowelizacja ustawy ograniczy dostęp do uniwersytetu.


Joanna Mucha wie dobrze, kto „się nie wyrehabilituje” (jej uroczy barbaryzm językowy) w neoliberalizmie: ten, kto nie zapłaci! - Tomasz Kitliński w artykule z "Zielonych Wiadomości".


Manifowy numer "Zielonych Wiadomości" poświęcony jest równości kobiet i mężczyzn w kontekście praw ekonomicznych i społecznych. Wśród autorek i autorów m.in.: Kinga Dunin, Maciej Gdula, Sylwia Chutnik, Tadeusz Kowalik, Wanda Nowicka, Julia Kubisa... Publikujemy też rozmowy z naszymi zielonymi radnymi. Poruszamy tematy takie jak emerytury, służba zdrowia, aborcja, sprawiedliwość społeczna, pielęgniarki, kobiety w związkach zawodowych - i wiele innych. Zapraszamy do lektury!
Strona 1 z 3 1 2 3 >
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,502,243 Unikalnych wizyt