ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/03/25
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Tadeusz Markiewicz - RSS
Chiny postanowiły na nowo określić w prawie termin "terroryzm". Działacze praw człowieka obawiają się, że jego nowa definicja "szyta" jest pod jedną grupę etniczną - pisze Tadeusz Markiewicz.


PO rzuciła na rynek kiełbasę wyborczą i przedstawiło program poprawy sytuacji młodego pokolenia. Kiełbasa, jak to kiełbasa: składa się głównie z wody i wypełniaczy - o raporcie "Młodzi 2011" pisze Tadeusz Markiewicz.


Jako jedyna potrafiła trafnie osądzić własne elity polityczne i wysłuchać postulatów protestujących ludzi - pisze członek warszawskich Zielonych, Tadeusz Markiewicz.


Na początku kwietnia Biały Dom ogłosił: Barack Obama będzie w 2012 r. starać się o reelekcję. To fajnie, tylko czemu piszę to z takim niesmakiem? - pyta Tadeusz Markiewicz.


Wyższe wykształcenie nie gwarantuje pracy, to ludzie po studiach stają się najszybciej rosnącą grupą bezrobotnych, Polska apatyczna gospodarka nie umie ich wykorzystać - Tadeusz Markiewicz o "straconym pokoleniu".


Obywateli hipnotyzuje tzw. okno papieskie w krakowskim Pałacu Biskupim oraz okno mokotowskiej willi gen. Jaruzelskiego. Czy jednak nie warto by było przejść się czasem pod inne okno? - Tadeusz Markiewicz o Leszku Balcerowiczu.


Nowoczesność miast nie mierzy się już liczbą inwestycji, lecz ich jakością i wpływem na życie mieszkanek i mieszkańców. Atrakcyjne miasto, przyjazne do życia, budowane i rozwijane jest w sposób zrównoważony. Liczy się nie tylko dobrobyt gospodarczy, liczba miejsc pracy, ale także równowaga społeczna, aspekty środowiskowe, wymagania kulturalne i zdrowotne oraz skuteczność instytucji.
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,390,417 Unikalnych wizyt