ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/03/22
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Sebastian Kotlarz - RSS
Sojusz Lewicy Demokratycznej jest największą na polskiej scenie politycznej partią lewicową i z tego względu spoczywa na niej obowiązek bycia w awangardzie partii dążących do równouprawnienia kobiet i mężczyzn.


Manifowy numer "Zielonych Wiadomości" poświęcony jest równości kobiet i mężczyzn w kontekście praw ekonomicznych i społecznych. Wśród autorek i autorów m.in.: Kinga Dunin, Maciej Gdula, Sylwia Chutnik, Tadeusz Kowalik, Wanda Nowicka, Julia Kubisa... Publikujemy też rozmowy z naszymi zielonymi radnymi. Poruszamy tematy takie jak emerytury, służba zdrowia, aborcja, sprawiedliwość społeczna, pielęgniarki, kobiety w związkach zawodowych - i wiele innych. Zapraszamy do lektury!


Dziękujemy wszystkim, którzy w niedzielnych wyborach oddali głos na nasze kandydatki i kandydatów. To dzięki Wam mamy pierwsze zielone radne i radnych w historii Polski! W samorządach będą nas reprezentować: Małgorzata Tkacz-Janik (sejmik woj. śląskiego), Ewa Koś (sejmik woj. zachodniopomorskiego), Beata Kubica (rada miasta Opole), Krystian Legierski (rada m. st. Warszawa) i Sebastian Kotlarz (Kąty Wrocławskie).


Zieloni wystawiają swoich kandydatów i kandydatki w wyborach samorządowych w całej Polsce. Z dumą przedstawiamy listę naszych kandydatek i kandydatów!


100% równych szans? Na czym polega prawo do miasta? Czy polskie miasta są dobrze rządzone? Czy polskie miasta są demokratyczne? Co mogą zmienić miejskie ruchy społeczne? Zapraszamy do lektury "Zielonych Wiadomości"!
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,381,927 Unikalnych wizyt