ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/04/24
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Robert Sucharzewski - RSS
Władysława Diakuna oczyszczono z zarzutów.Sprawa potoczy się dalej do najwyższej instancji, a tymczasem osoba burmistrza już została napiętnowana infamią - napisali w liście do redakcji Ewa Koś i Robert Sucharzewski z Partii Zieloni.


Ryby nie mają szans! Szczecińscy Zieloni do ministra w obronie dorsza Partia domaga się wprowadzenia zakazu poławiania ryb na Bałtyku przez potężne kutry - paszowce.


Pismo, podpisane przez Ewę Koś, radną Sejmiku Zachodniopomorskiego, przewodniczącą szczecińskiego koła Partii Zieloni oraz Roberta Sucharzewskiego, przewodniczącego szczecińskiego koła Partii Zieloni trafi do Ministerstwa Środowiska


Partia Zielonych stanowczo protestuje przeciwko planom budowy przejścia podziemnego przy ulicy Malczewskiego. Przejście miałoby połączyć teren obok Centrum Handlowego Galaxy z ulicą Malczewskiego. Dlaczego zielonym nie podoba się takie rozwiązanie komunikacyjne? Odpowiedź w materiale filmowym Małgorzata Mrozik i Robert Sucharzewski z Partii Zieloni


Partia Zielonych popiera mieszkańców Przelewic. To kolejna organizacja, która chce pomóc protestującym przeciwko hodowli norek. Przelewiczanie nie zgadzają się, aby duński inwestor zbudował fermę 150 metrów od ich domów, a także w bezpośrednim sąsiedztwie ogrodu dendrologicznego, czyli głównej atrakcji regionu.
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,517,200 Unikalnych wizyt