ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/05/23
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Nasi Ludzie « Piotr Wielgus

Piotr Wielgus

Piotr Wielgus

e-mail: piotr.wielgus@zieloni2004.pl

telefon: 601 914 211

Strona www: www.wielgus.zieloni2004.pl

Status: Członek

Zobacz artykuły: Piotr Wielgus - RSS

Należy do: Koło toruńskieNotka bio:Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, mgr Ekologii i Ochrony Środowiska, , specjalizacja: ochrona i kształtowanie krajobrazu. Stypendysta Programu Sokrates/Erasmus (w Holandii - Saxion Hogeschool IJselland „Zrównoważony rozwój obszarów przemysłowych” i w Belgii - Erasmushogeschool Brussels – Intensiv Programme EARTH”).
Absolwent Toruńskiej Szkoły Zarządzania.
Ukończył liczne szkolenia i kursy z zakresu prawa ochrony środowiska, systemów zarządzania, pozyskiwania funduszy oraz rozwoju lokalnego i funkcjonowania samorządu.

Zawodowo specjalizuje się w ochronie środowiska w przemyśle i administracji samorządowej, w takich aspektach jak energetyka, gospodarka wodno-ściekowa, gospodarka odpadami i odpadami opakowaniowymi, emisje substancji i energii do atmosfery oraz ochrona środowiska w procesach inwestycyjnych.

Założyciel i Wiceprezes stowarzyszenia „TORUŃSKA SCENA SPORTÓW ALTERNATYWNYCH”, aktywizującego młodych ludzi uprawiających sporty rowerowe i skateboarding.

Założyciel i Prezes fundacji PRACOWNIA ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU, zajmującej się promowaniem i wdrażaniem w regionie kujawsko-pomorskim zasad zrównoważonego rozwoju. Organizator konferencji, szkoleń, miejskich imprez ekologiczno-edukacyjnych i projektów społecznych
www.pzr.org.pl

Zbudował struktury Zielonych w Województwie Kujawsko-Pomorskim, powołując koło toruńsko-bydgoskie. Od początku 2006 roku do początku 2008 współprzewodniczący koła, obecnie członek Komisji Rewizyjnej i członek Zarządu Krajowego.
Koordynował kampanie wyborcze Zielonych, organizował tematyczne imprezy, manifestacje, konferencje, spotkania, panele dyskusyjne. W działaniach współpracuje z lokalnymi środowiskami pozarządowymi

Żonaty z Joanną, mają trzech synów: Jana, Jakuba i Aleksandra.


Polecane strony:

www.pzr.org.pl


3 ostatnie artykuły powiązane z Piotr Wielgus:profil ostatnio edytowany dnia: 26-10-2010, 15:36

Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,646,976 Unikalnych wizyt