ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/03/21
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Paweł Fischer-Kotowski - RSS

Paweł Fischer-Kotowski

e-mail
tel. 516 500 760
blog
Strona www
Facebook
ZOBACZ PROFIL

Notka bio:

Przewodniczący koła bydgoskiego Zielonych 2004.
Działacz społeczny, aktywista na rzecz praw człowieka oraz osób LGBT, organizator akcji antydyskryminacyjnych. Założyciel Stowarzyszenia "Lambda Bydgoszcz".

+ Więcej


Należy do:

Kampanie / Tematy:

Polecane strony:

www.lambda.bydgoszcz.pl
www.lambdawarszawa.org
www.zywabiblioteka.org.pl
- Kobiety w Bydgoszczy mniej zarabiają, wciąż jest ich za mało w polityce - mówi Paweł Fischer-Kotowski, przewodniczący koła bydgoskiego partii Zieloni 2004.


W związku ze zbliżającym się Międzynarodowym Dniem Kobiet bydgoskie koło partii Zieloni 2004 pragnie zwrócić uwagę mieszkanek i mieszkańców Bydgoszczy na temat nierówności między kobietami i mężczyznami w naszym mieście oraz zaapelować do prezydenta i Rady Miasta Bydgoszczy o pilne podjęcie działań zmierzających do poprawienia tej sytuacji.


Bydgoscy Zieloni wyrażają zaniepokojenie planami budowy w Bydgoszczy spalarni śmieci oraz sposobem podejmowania decyzji o jej powstaniu. Brak pełnej i rzetelnej informacji oraz efektywnych konsultacji społecznych z mieszkańcami i mieszkankami miasta budzą nasz stanowczy sprzeciw.


Zieloni wystawiają swoich kandydatów i kandydatki w wyborach samorządowych w całej Polsce. Z dumą przedstawiamy listę naszych kandydatek i kandydatów!


W sobotę 4 września 2010 r. w bydgoskim klubie Eljazz odbyło się spotkanie założycielskie bydgoskiego koła Zielonych 2004.


Część toruńskiej grupy Partii Zielonych 2004 postanowiła się odłączyć i stworzyć własną, lokalną ekipę z Bydgoszczy.


Członkini koła bydgoskiego Zielonych Emilia Walczak (Pracownia Kultury Współczesnej) oraz sympatyk Zielonych Paweł Fischer-Kotowski (Stowarzyszenie Lambda Bydgoszcz) byli jednymi z organizatorów Bydgoskich Dni Różnorodności 2010 (14-17 maja). W związku z tym otrzymali list ze słowami poparcia od dr. Gerharda Schick z niemieckich Zielonych, deputowanego Bundestagu.


O (nie)zrównoważonym transporcie w Bydgoszczy piszą: Emilia Walczak, Karol Zamojski i Paweł Fischer-Kotowski z Zielonych 2004 oraz Łukasz Juszczak z Bydgoszczy Rowerowej.
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,377,052 Unikalnych wizyt