ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/05/23
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nasi ludzie

A |B |C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | Ł | M | N | O | P | R | S | T | U | W | Z | 00 |


Juliusz Adel - Skarbnik szczecińskiego koła Zielonych 2004; mieszka pod Koszalinem. Nauczyciel, od dwudziestu lat trwale związany ze szkolnictwem specjalnym.

więcej...


Aleksandra Ewa Banot - Literaturoznawczyni oraz psycholożka, wykłada na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej; od 2007 r. współorganizuje Śląskie Manify, jest członkinią Śląskiego Klubu Krytyki Politycznej oraz nieformalnej Grupy Inicjatyw Genderowych - GIGa Śląsk i jedną z pomysłodawczyń idei powoływania lokalnych pełnomocniczek ds. równego statusu kobiet i mężczyzn w woj. śląskim (2008-2009) a także współorganizatorką ruchu społecznego poparcia dla Alicji Tysiąc w czasie katowickich rozpraw przeciwko „Gościowi Niedzielnemu” (2009-2010).

więcej...


Jacek Bożek - Działa w kole bielskim. Założyciel i lider klubu Gaja, innowator społeczny. Działa na rzecz ochrony praw ludzi i zwierząt. Wykłada i powadzi warsztay w kraju i za granicą. Stypendysta Ashoka Innovators for the Public. Laureat wielu nagród, w tym - tytuł Człowieka Roku Polskiej Ekologii za rok 2001.

więcej...


Johan Bros - Przedsiębiorca katowicki, laureat nagrody „Za wybitne osiągnięcia w dziedzinie konserwacji zabytków" w 2010r, za odrestaurowanie starego szybu Wilson w Szopienicach .

więcej...


Karina Bugdał - Współprzewodnicząca poznańskiego koła, członkini Krajowego Sądu Koleżeńskiego. Współzałożycielka i członkini zarządu Fundacji ZaCzyn, członkini LSF Rozgwiazda. Feministka, weganka, socjaldemokratka. Działaczka społeczna, publicystka, organizatorka akcji ulicznych. Pochodzi z Zagłębia Dąbrowskiego, mieszka w Poznaniu, studiuje na UAM.

więcej...


Urszula Burkot - Współpracuje z kołem warszawskim Zielonych; ekonomistka, ekspertka w zakresie ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju; działaczka organizacji ekologicznych, uczestniczka Szczytu Ziemi w Johannesburgu. Członkini Rady Działalności Pożytku Publicznego.

więcej...


Wojciech Cegielski - (ur. 1973) - Psycholog społeczny. Absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Założyciel i właściciel Agencji Reklamowo – Wydawniczej TAO.

więcej...


Ewa Charkiewicz - Transdyscyplinarna badaczka naukowa, inicjatorka Think Tanku Feministycznego oraz Lewicowej Sieci Feministycznej Rozgwiazda. Członkini Rady Krajowej Zielonych.

więcej...


Marek Chudzik - Członek założyciel Zielonych 2004, założyciel Instytutu Badań i Rozwoju Zdrowych Stylów Życia.

więcej...


Agata Czarnacka - Filozofka, feministka, tłumaczka, w Zakładzie Etyki Uniwersytetu Warszawskiego kończy doktorat poświęcony kategorii normalności w psychoanalizie i feminizmie.

więcej...


Andrzej Demianowicz - Andrzej Demianowicz jest z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Aktywnie uczestniczy w pracach na rzecz organizacji pozarządowych i ochrony środowiska od początku aktywności zawodowej. Pełni funkcję prezesa Fundacji Ekonomistów Środowiska i Zasobów Naturalnych Wydawnictwa Ekonomia i Środowisko.

więcej...


Katarzyna Dmochowska - Katarzyna Dmochowska, Warszawianka. Z wykształcenia jest geologiem i zdobyła tytuł magistra na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Ochrona Środowiska. Jest Sekretarzem Warszawskiego Koła Zielonych 2004 oraz członkinią Komisji Dialogu Społecznego do spraw Środowiska.
Kandydatka na Radną Dzielnicy Śródmieście Miasta Stołecznego Warszawy, lista nr 1, okręg 3, miejsce 6, KW SLD.Na co dzień zajmuje się doradztwem w zakresie Ochrony Środowiska.
W 2008 r. odbyła staż w Parlamencie Europejskim w Departamencie EMAS ( Eco- Management and Audit Scheme), gdzie zajmowała się usprawnieniem gospodarki odpadami i kalkulacjami śladu węglowego (carbon footprint).
Zwolenniczka zrównoważonego rozwoju.
Interesuje się fotografią oraz uwielbia podróże po krajach gdzie jeszcze turystyka ani pieniądz nie zdążyły zniszczyć piękna ludzi ani zmienić krajobrazów.

więcej...


Kinga Dunin - Członkini Krajowego Sądu Koleżeńskiego. Publicystka, krytyk literacki, socjolożka. Szczególna postać w polskim życiu publicznym, znana z jasnych i niezłomnych poglądów. Autorka licznych publikacji ("Karoca z dyni" - nominacja do Nagrody Literackiej Nike w 2001 r.). Podpora i ostoja Zielonych :-)))

więcej...


Wiktor Dynarski - Student Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, ur. w 1987 roku. Od ponad dwóch lat pracuję w sektorze pozarządowym, w Fundacji Na Rzecz Osób Transpłciowych Trans-Fuzja, która już od początku swojej działalności stara się nie tylko poprawić sytuację osób trans, lecz także zwrócić uwagę społeczeństwa na to, jak dyskryminacja dotyczyć może nas wszystkich, nie tylko wybranych grup społecznych.
Oprócz tego jestem również członkiem zarządu ANSO (Association of Nordic and Pol-Balt LGBTQ Student Organizations) oraz Komitetu Sterującego Transgender Europe (Największego w Europie stowarzyszenia zrzeszającego organizacje oraz osoby trans*).

więcej...


Piotr Działak - Piotr Działak - członek warszawskiego koła Zielonych. Student edukacji i rozwoju międzynarodowego w Det Nødvendige Seminarium w Danii, podróżnik, bloger, moralista, pisarz, aktywista. W Zielonych2004 udziela się w tematyce międzynarodowej i sprawach rozdziału religii od państwa.

więcej...


Mieczysław Feuer - Doktor nauk historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 10 lat członek Związku Nauczycielstwa Polskiego, nauczyciel w szkołach dla dorosłych CKU Toruń. Działa w Polskim Towarzystwie Historycznym, w latach 2003-2007 był przewodniczącym oddziału Towarzystwa. Jest też członkiem PTTK i wiceprezesem jego oddziału w Grudziądzu.

więcej...


Paweł Fischer-Kotowski - Przewodniczący koła bydgoskiego Zielonych 2004.
Działacz społeczny, aktywista na rzecz praw człowieka oraz osób LGBT, organizator akcji antydyskryminacyjnych. Założyciel Stowarzyszenia "Lambda Bydgoszcz".

więcej...


Radosław Gawlik - Członek Rady Krajowej.

Działa w kole wrocławskim. Mówi o sobie:

"Urodziłem się 23 sierpnia 1957 r. we Wrocławiu. Jestem żonaty, mam troje dzieci: Olę (19), Witka (17) i Jagódkę (15).

więcej...


Joanna Giza-Stępień - Urodzona w 1970 roku w Warszawie, mieszkanka Szczecina.
Absolwentka polonistyki z dziennikarstwem i pedagogiką na Uniwersytecie Szczecińskim oraz studiów podyplomowych z filozofii współczesnej i etyki.
Doktorantka Polonistyki i Kulturoznawstwa Uniwersytetu Szczecińskiego w dziedzinie nauk humanistycznych (literaturoznawstwo/ poezja współczesna); promotor – prof. Inga Iwasiów.
Od 2005. członkini Zielonych 2004. W latach 2006-2007 współprzewodnicząca Zielonych w zachodniopomorskim.

więcej...Jakub Gołębiewski - Absolwent MISH UMK ze specjalnością antropologia kulturowa, którą wybrał z zamiłowania do podróży i z potrzeby zrozumienia innych. Uczestnik wydarzeń, raczej nie turysta. Obserwator podczas III tury wyborów prezydenckich na Ukrainie (Kuczma vs Juszczenko). Uczestnik niemiecko-polsko-ukraińskich projektów badawczych.

więcej...


Agnieszka Grzybek - Przewodnicząca Partii po raz drugi pełniąca tę funkcję, tym razem parytetowo z Radkiem Gawlikiem. Ekspertka od problematyki równego statusu kobiet i mężczyzn, od 1997 roku działa w polskim ruchu kobiecym.

więcej...


Rafał Hadyk - Urodzony 2 stycznia 1989 w Tarnowskich Górach, zamieszkały w Nakle Śląskim, absolwent Liceum o profilu ekonomiczno-administracyjnym, obecnie w trakcie dalszej nauki.

Aktywny działacz na rzecz pacyfizmu oraz zrównoważonego rozwoju, zwolennik demokracji uczestniczącej .

Od 2010 w Zielonych , wcześniej związany z organizacjami antykapitalistycznymi i anarchistycznymi

więcej...


Zbigniew Marek Hass - dr Zbigniew Marek Hass - reżyser,aktor , nauczyciel akademicki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie i Olsztyńskiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, w latach 1990-2003 dyrektor naczelny i artystyczny Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie, założyciel i wieloletni dyrektor Policealnego Studium Aktorskiego w Olsztynie, 2-krotny sekretarz Stowarzyszenia Dyrektorów Teatrów. Członek Partii - Zieloni 2004

więcej...


Elżbieta Hołoweńko - Plastyczka, Zielona feministka, od grudnia 2010 przewodnicząca warszawskiego koła Zielonych do 06-11-2013.

więcej...


Elżbieta Jagiełło - W Radomiu i regionie radomskim jestem szefową kilku organizacji pozarządowych

więcej...


Joanna Kasprowicz - Absolwentka socjologii (studia I stopnia) oraz historii (studia II i III stopnia) na Uniwersytecie Zielonogórskim. Członkini zielonogórskiego koła Zielonych 2004, wcześniej przez półtora roku w KPH Zielona Góra. Członkini Towarzystwa Miłośników Ziemi Krośnieńskiej, Towarzystwa Ziemi Głogowskiej, Polskiego Towarzystwa Historycznego o. w Zielonej Górze, autorka artykułów naukowych dotyczących problematyki społecznej oraz historii najnowszej na szczeblu regionalnym.

więcej...


Tomasz Kitliński - Filozof, działacz społeczny i wykładowca UMCS. Autor książek: Obcy jest w nas oraz – z Pawłem Leszkowiczem – Miłość i demokracja. Uczestnik akcji „Niech nas zobaczą”, protestów uniwersyteckich, ruchu na rzecz praw pracowniczych. Współautor programu polityki edukacyjnej Zielonych.

więcej...


Wojciech Koronkiewicz - uczestnik działań Pomarańczowej Alternatywy w Białymstoku i Łodzi - podczas studiów na polonistyce Uniwersytetu w Białymstoku podjął pracę jako dziennikarz w Radiu Białystok - współpracował z Warszawskim Ośrodkiem telewizyjnym - dziennikarz i autor programów w Telewizji Białysto

więcej...


Ewa Koś - Jestem jedną z Was. Dla nas wszystkich ważne jest, abyśmy żyli godnie, bezpiecznie, w przyjaznym otoczeniu. Do tego niezbędna jest wrażliwość społeczna, wiedza o świecie i procesach gospodarczych, a także dbałość o nasze otoczenie.

Od lat angażuję się w działania pozarządowe na rzecz poprawy jakości życia obywateli i obywatelek naszego regionu. Potrzeba jednak działań samorządowych, by móc realizować cele społeczne.

Poprawmy jakość naszego życia razem budując spójną strategię dla przyszłości, bezpieczeństwa socjalnego i bezpieczeństwa energetycznego.

• Bezpieczny dom i praca – to nasz wspólny cel. Wspierajmy budownictwo komunalne, zapewnijmy równe szanse dla każdej rodziny i twórzmy miejsca pracy.
• Bezpieczeństwo energetyczne – to nasza wspólna troska. Każdy dom musi być ciepły, a każdą rodzinę musi być stać na opłacenie rachunków.
Czyste środowisko – to nasz wspólny obowiązek. Gospodarujmy rozsądnie odpadami i dbajmy o czyste powietrze

więcej...


Inga "Yga" Kostrzewa - Od 1997 r. działaczka LGBTQ, a także na rzecz praw człowieka, rzeczniczka Lambdy Warszawa.

więcej...


Sebastian Kotlarz - Politolog, feminista. Radny gminy Kąty Wrocławskie.

więcej...


Izabela Kowalczyk - Działaczka organizacji kobiecych, dr historii sztuki, pracuje na UMK w Toruniu oraz wykłada na Gender Studies. Autorka książek i artykułów o sztuce i feminizmie. Działa w kole poznańskim.

więcej...


Bartłomiej Kozek - Publicysta magazynu „Zielone Wiadomości”, współpracownik Zielonego Instytutu – think-tanku promującego zieloną politykę w Polsce. Wcześniej – działacz polityczny.

Publiczny profil Kozka na Facebook - zostań jego zwolenniczką / zwolennikiem

więcej...


Irena Kołodziej - Była przewodnicząca koła warszawskiego Zielonych. Socjolożka, dziennikarka, tłumaczka. Lokalna patriotka warszawskiego Muranowa.

więcej...


Adrian Kołodziejczyk - Dziękuje wszystkim za 2514 głosów w wyborach do Sejmiku Śląskiego. To dużo i dobry wynik. mandat był w zasiegu dzięki waszym niezależnym zielonym głosom.

Ma 36 lat. Urodził się i mieszka w Sosnowcu. Studiował kulturoznawstwo na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Od 10 lat z pasją zajmuje się organizacją imprez wszelakich.

więcej...


Beata Kubica - Członkini koła opolskiego. Radna Opola. Pomysłodawczyni cyklu debat poświęconej kobietom na lokalnym rynku pracy (...).

więcej...


Julia Kubisa - Z wykształcenia i z zamiłowania jest socjolożką, obecnie kończy doktorat w Instytucie Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Od wielu lat aktywnie działa na rzecz praw kobiet w Porozumieniu Kobiet 8 Marca, szczególnie interesuje się sytuacją matek w Polsce - jest współzałożycielką Fundacji MaMa.

więcej...


Wojciech Kłosowski - Specjalista w dziedzinie strategicznego planowania rozwoju lokalnego, wykładowca akademicki, autor licznych publikacji na ten temat. Członek-założyciel Zielonych 2004

więcej...


Grzegorz Laszuk - autor grafik Zielonych 2004, m.in. kartek kampanijnych.

więcej...


Anna Laszuk - Członkini Rady Krajowej Partii Zieloni.
Członkini zarządu Fundacji Zielony Instytut.
Filolożka rosyjska i angielska, etnolożka. Studentka filologii białoruskiej na UW.

więcej...


Krystian Legierski - Członek koła warszawskiego. Prawnik, przedsiębiorca, działacz na rzecz obrony praw mniejszości oraz wolności i tolerancji światopoglądowej. Pracuje społecznie jako prawnik w Stowarzyszeniu Lambda. Czynnie uczestniczy w budowaniu i organizowaniu kultury alternatywnej.

W kadencji 2010 - 2014 Zielony Radny Warszawy.

Interpelacje radnego Legierskiego na stronie Rady Warszawy.

więcej...


Magdalena Masny - Członkini koła gdańskiego. Zakochana w telewizji - prowadziła wieczorną Panoramę w gdańskim oddziale TVP. Orędowniczka kobiet, zawsze pełna wiary w ich możliwości i talenty.

więcej...


Jerzy Masłowski - (ur. 1960) – poeta, autor tekstów piosenek, prozaik, dziennikarz.

Debiutował w 1983 roku reportażami o tematyce społeczno – obyczajowej drukowanymi m.in. w „Przeglądzie Tygodniowym”, „Sztandarze Młodych”, „Kurierze Polskim”, „Antenie”. Był redaktorem naczelnym miesięcznika „Okay” (pismo mniejszości seksualnych).

więcej...


Marek Matczak - Marek Matczak, poeta i działacz społeczny. Przewodniczący koła warszawskiego Partii Zieloni.

więcej...


Karolina Matuszewska - Członkini koła gdańskiego Zielonych. Pedagożka, ekspertka ds. pozyskiwania funduszy europejskich. Działaczka na rzecz równości i społeczeństwa obywatelskiego. Współpracuje z Fundacją Przestrzenie Dialogu.

więcej...


Małgorzata Małochleb - Przewodnicząca koła krakowskiego. Od połowy lat 90. zaangażowana w działania na rzecz ochrony środowiska i edukacji ekologicznej społeczeństwa. Specjalizuje się w bezpośredniej edukacji ekologicznej, szczególnie w zakresie gospodarki odpadami i promocji roweru, jako środka transportu w mieście. Jest trenerką i edukatorką, prowadzi szkolenia i warsztaty.

więcej...


Marta Megger - Marta Megger – działaczka bydgoskiego koła Zielonych 2004. Jako członkini Zarządu Stowarzyszenia „Lambda Bydgoszcz” inicjatorka i koordynatorka wielu lokalnych akcji na rzecz promowania praw człowieka, równości i tolerancji, jak choćby organizowanych co roku w maju Bydgoskich Dni Różnorodności. Współpracuje z Instytutem Badania Rozwoju i Aktywności Społecznej.

więcej...


Łukasz Moll - W Partii Zieloni działa od 2011 roku. Pochodzi z Gliwic, obecnie mieszka w Siemianowicach Śląskich. Ukończył politologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, gdzie studiuje jeszcze socjologię - studia miejskie, a także przygotowuje doktorat z filozofii. W przeszłości współkształtował Klub Krytyki Politycznej na Śląsku. W ostatnim czasie angażował się szczególnie w wypracowanie przez Partię własnego stanowiska dot. kierunków integracji europejskiej, a także inicjował dialog Zielonych ze środowiskami górniczymi na Górnym Śląsku.

więcej...


Magda Mosiewicz - Autorka filmów dokumentalnych, dyrektorka festiwalu kultury niezależnej Poza murami, działaczka Federacji Zielonych. Studia: Uniwersytet Jagielloński - filozofia, PWSFTviT Łódź - wydział operatorski. Związana ze środowiskami twórczymi i feministycznymi Trójmiasta, Krakowa i Warszawy. W latach 2003-2008 przewodnicząca partii.

więcej...


Jerzy Niczyporuk - Terapeuta i masażysta kadry olimpijskiej, nauczyciel akademicki, twórca Szkoły Masażu i Terapii Naturalnych Fundacji FER.
Redaktor miesięcznika Wegetariański Świat.

więcej...


Beata Nowak - Należy do koła warszawskiego; jest krajową koordynatorką europejskiej kampanii "Zatrzymaj Zmiany Klimatyczne". Dyrektorka fundacji Strefa Zieleni, działaczka Ligi Ochrony Przyrody.

więcej...


Adam Ostolski - Socjolog, publicysta, członek "Krytyki Politycznej". Od marca 2013 roku przewodniczący Zielonych.

więcej...


Monika Paca - (42 lata) - radczyni prawna, pionierka rewitalizacji przestrzeni poprzemysłowych oraz rewitalizacji społecznej na Śląsku, działaczka społeczna.
Od ponad 20 lat Katowiczanka, członkini Zarządu Krajowego Zieloni 2004.

więcej...


Maryla Pająk - W działalność polskiej lewicy pozaparlamentarnej zaangażowała się dość wcześnie, od 2007 roku. Urodzona w Kielcach, które ceni za urok i atmosferę miasta. Studiuje politologię na UJK w Kielcach oraz wokalistykę w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II stopnia im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. W Zielonych 2004 od października 2008.

więcej...Marcin Pliszczyński - Jestem absolwentem politologii, skarbnikiem i członkiem szczecińskiego koła Partii Zieloni. W Partii Zieloni jestem od 2005 roku i wstąpienie do Zielonej Załogi uważam za jedną z najlepszych dezyzji w życiu. Bardzo podoba mi się filozofia Zielonych- Bądźmy Realistami- Żądajmy Niemożliwego!

więcej...


Przemysław Sadura - Socjolog, publicysta, tata Ignacego. Ekspert w dziedzinie edukacji, współautor programu polityki edukacyjnej Zielonych.

więcej...


Ryszard Sęk - Mam 35 lat, urodziłem się i mieszkam w Stalowej Woli.
Studiowałem na UMCS Lublin Geografie. Od 2005 roku działam w Towarzystwie Obrony Przyrody OSTOJA, którego obecnie jestem prezesem. Ekolog, Żeglarz, Euroentuzjasta.

więcej...


Michał Simon - Michał Simon, przewodniczący lubelskiego koła Partii Zieloni.

więcej...


Karolina Skowron - Z wykształcenia socjolożka, absolwentka The London School of Economics and Political Science. Obecnie pracuje w fundacji naukowej, wcześniej w dziale human resources w międzynarodowej firmie. Prezeska Europejskiej Fundacji Praw Człowieka i Zwierząt. Feministka, działaczka na rzecz praw mniejszości seksualnych oraz szeroko pojętych praw człowieka. Wieloletnia wegetarianka i miłośniczka zwierząt. Członkini partii Zielonych, była członkini Rady Krajowej oraz była przewodnicząca koła małopolskiego.

więcej...


Elżbieta Śliwowska - 60 lat, z Trójmiastem związana od zawsze - urodzona w Gdańsku,
wychowana w Gdyni, mieszka w Sopocie. Kocha Sopot.
Absolwentka UG - ukończyła studia z wyróżnieniem na Wydziale Ekonomiki Transportu w zakresie Ekonomiki Handlu Zagranicznego. Zawodowo związana z branżą rzeczoznawstwa i kontroli towarów.

więcej...


Maciek [Psych] Smykowski - Bywam grafikiem komputerowym, jestem przewodniczącym koła katowickiego zielonych.

więcej...


Magdalena Środa - bezpartyjna; filozofka, etyczka, wykładowczyni Uniwersytetu Warszawskiego, w latach 2004-2005 pełnomocniczka rządu ds. równego statusu kobiet i mężczyzn w rządzie Marka Belki, autorka wielu publikacji, stała felietonistka „Gazety Wyborczej”.

Napisz do M. Środy: srodamagda@gmail.com

Kontakt z panią Profesor:
Małgorzata Tkacz-Janik,
koordynatorka kampanii Prof. M. Środy do PE
tel. 0 609 677 874,
strefazieleni@tlen.pl

Relacja wideo z konferencji prasowej z otwarcia listy w Łodzi:Domowa strona internetowa Magdy Środy
www.magdalenasroda.net

więcej...


Miłka Stępień - Współprzewodnicząca Koła Konińskiego. Afrykanistka i anglistka. Urodzona w Afryce. Uczy języka angielskiego i jest nauczycielką z zamiłowania. Członkini stowarzyszenia Solidarni z Afryką, feministka, wolontariuszka w Podaj Dalej.

więcej...


Robert Sucharzewski - Członek szczecińskiego koła Zielonych 2004.
Stargardzianin, urodzony 2 lutego 1989 roku. Student V roku prawa na wydziałe Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

więcej...


Ewa Sufin-Jacquemart - Prezeska Fundacji Strefa Zieleni, członkini koła warszawskiego Partii Zieloni. Socjolożka, programistka komputerowa, ekspertka od metod organizacji i dyplomatka.

Od 2003 roku konsultantka ds. CSR i zrównoważonego rozwoju.

więcej...
Jan Szoc - Jan Szoc (Chełm) – prawnik, chemik, absolwent Uniwersytetu Mikołaja w Toruniu (1973), przedsiębiorca, przewodniczący warszawskiego klubu Stowarzyszenia Absolwentów UMK w Toruniu, jego rodzina pochodzi z Chełma (matka, Władysława Szoc, była znaną działaczką społeczną: http://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82adys%C5%82awa_Szoc)

więcej...


Anna Szwed - Członkini rzeszowskiego koła; weganka; ukończyła inżynierię środowiska na Politechnice Rzeszowskiej; główne priorytety: ochrona praw zwierząt i środowiska.

więcej...


Krystyna Słodczyk - Doktor nauk przyrodniczych, biolożka, ekolożka, studia podyplomowe z zarządzania oświatą, adiunkt w Politechnice Opolskiej oraz Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu. Wykłada przedmioty związane z gospodarką ekologiczną i zarządzaniem środowiskiem. Działaczka organizacji ekologicznych i kobiecych.

więcej...


Małgorzata Tkacz-Janik - Doktor nauk humanistycznych, kulturoznawczyni, nauczycielka akademicka, przedsiębiorczyni, liderka społeczna. Łączy wiedzę dydaktyczną z umiejętnościami menadżerskimi oraz działalnością społeczną w organizacjach pozarządowych.

więcej...


Katarzyna Tobolska - Psycholożka, feministka, agnostyczka, Olsztynianka. W Zielonych od 2006 roku.

więcej...


Olga Tokarczuk - (ur. 29 stycznia 1962 w Sulechowie) – polska pisarka, eseistka, autorka scenariuszy, poetka, psycholog, laureatka nagrody literackiej Nike.

więcej...


Ludwik Tomiałojć - Ekolog, profesor Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest członkiem wrocławskiego koła Zielonych.

więcej...


Mateusz Urban - Przewodniczący koła warszawskiego Zielonych.

więcej...


Darek Urbaniak - Członek koła wrocławskiego; przedstawiciel Zielonych 2004 w Green East West Dialogue (GEWD), roboczej grupie Europejskiej Federacji Zielonych (EFGP). Ukończył stosunki międzynarodowe na Carleton University w Kanadzie.

więcej...


Łukasz Warcholik - Łukasz Warcholik, z wykształcenia ekonomista (ukończył licencjat na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie), z zawodu grafik, z pasji instruktor jogi. Członek koła krakowskiego.

więcej...


Adam Wedman - Członek Rady Krajowej.

Adam Wedman - Urodzony w Kamieniu Krajeńskim. Przewodniczący Pierwszej Kadencji Młodzieżowej Rady Powiatu Chojnickiego, absolwent Liceum Ogólnokształcącego im. Filomatów Chojnickich w Chojnicach, absolwent Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy kierunku Polityka Międzynarodowa i Dyplomacja.

więcej...


Artur Wieczorek - Trener edukacji rozwojowej i zarządzania projektami, koordynator projektów i działacz organizacji pozarządowych. Zajmuje się problematyką międzynarodowej współpracy rozwojowej, zrównoważonego rozwoju i demokracji partycypacyjnej. W czasie wolnym śpi. Więcej informacji: www.arturwieczorek.pl

więcej...


Piotr Wielgus - Członek koła toruńskiego. Prezes Pracowni Zrównoważonego Rozwoju.

więcej...


Marzena Wilk - pracuje i współpracuje z organizacjami pozarządowymi od 2003 roku (prezeska Stowarzyszenia na Rzecz Kobiet „Victoria”, Wspólnota Robocza Związków Organizacji Socjalnych, Stowarzyszenie Promocji Przedsiębiorczości).

więcej...


Wojciech Wilk - Administrator Zielonego Internetu. Przewodniczący koła krakowskiego, wiceprezes zarządu fundacji EkoMost. Absolwent socjologii i etnologii UJ, uczestnik rowerowych Mas Krytycznych w Krakowie, od trzech lat współorganizator Święta Cyklicznego, miłośnik szermierki historycznej.

więcej...


Paweł Wita - Student antropologii kultury, działa w kole zielonogórskim Zielonych. Kandydat do rady miasta Sulechowa.

więcej...


Marcin Wójcik - Absolwent animacji kultury UJ. Po lekturze m.in. Cyfrowego życia
Nicholasa Negroponte jego credo to - wierzę w bloga, co zaowocowało
nagrodą Bloger Roku 2006 za prowadzenie krakoff.info.

więcej...


Aleksandra Łukaszewicz-Alcazar - Członkini szczecińskiego koła Zielonych 2004

Szczecinianka, koordynatorka Akcji Refundacja w woj. zachodniopomorskim, urodzona 2 września 1978 roku, filozofka, doktorantka na Uniwersytecie Warszawskim w dziedzinie filozofii, publikuje teksty teoretyczne, eseje, prozę poetycką i wiersze.

więcej...


Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,647,040 Unikalnych wizyt