ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/05/23
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Miłka Stępień - RSS

Miłka Stępień

e-mail
ZOBACZ PROFIL

Notka bio:

Współprzewodnicząca Koła Konińskiego. Afrykanistka i anglistka. Urodzona w Afryce. Uczy języka angielskiego i jest nauczycielką z zamiłowania. Członkini stowarzyszenia Solidarni z Afryką, feministka, wolontariuszka w Podaj Dalej.

+ Więcej


Należy do:

Kandydaci i kandydatki zgłoszeni przez partię Zieloni 2004 na wspólną listę KKW PdP CentroLewica (PD – SdPl – Zieloni) LISTA NR 7


Koalicyjny Komitet Wyborczy PdP – CentroLewica (PD – SDPL – Zieloni 2004) zarejestrował listy do Parlamentu Europejskiego we wszystkich trzynastu okręgach. Z list CentroLewicy o mandat europosła ubiegać się będzie 25 kandydatek i kandydatów z Zielonych bądź przez nas rekomendowanych, a wśród nich prof. Magdalena Środa, startująca z jedynki w okręgu nr 6 (łódzkim). Przewodniczący partii Dariusz Szwed startuje z pierwszego miejsca w okręgu nr 1 (pomorskim), a przewodnicząca partii Agnieszka Grzybek z trzeciego miejsca w okręgu nr 4 (Warszawa 1).


Z okazji 8 marca zapraszamy do lektury „Wiadomości Feministycznych” pod redakcją Beaty Maciejewskiej i Beaty Nowak. W numerze m.in.: rozmowa z Małgorzatą Tkacz-Janik i prof. Magdaleną Środą oraz: Agnieszka Graff, Kinga Dunin, Kazimiera Szczuka, Olga Tokarczuk...


Wiadomosci KlimatyczneZ okazji Szczytu Klimatycznego Zieloni 2004 wydadzą specjalną gazetę Wiadomości Klimatyczne. Będzie ona rozdawana bezpłatnie uczestnikom konferencji oraz licznych wydarzeń klimatycznych odbywających się w grudniu w Poznaniu. Prezentujemy spis treści pierwszego numeru.


Przedstawiciele Zielonych 2004 wzięli aktywny udział w prawyborach we Wrześni. Namawialiśmy do głosowania na kobiety, bo demokracja bez kobiet to pół demokracji. Zbieraliśmy też śmieci wyborcze do przerobienia na makulaturę. Nasz pojemnik na zużyte ulotki cieszył się dużą popularnością. Mieszkańcy chętnie i często z wielką ulgą wrzucali do niego niepotrzebne ulotki wyborcze.


Myśleć globalnie, działać lokalnie! PROTOKÓŁ Z KIOTO Wszyscy, którzy choć trochę się interesują ochroną środowiska, słyszeli o Protokole z Kioto, ale często kiedy o tym mówiłam, ludzie zadawali mi dziwaczne pytania albo wyrażali nieuzasadnione obawy na temat jego skutków. 16 września będziemy rozdawać mieszkańcom Konina krótkie info o Protokole z Kioto i rozmawiać o tym, co dla nas oznacza jego wprowadzenie. Umieściłam też informację o protokole w rozwinięciu tego artykułu.


Pod hasłem: WOLNOŚĆ MYŚLI - WOLNOŚĆ SŁOWA Z wielką przyjemnością informujemy, że od połowy września zamierzamy rozpocząć działalność salonu polityczno-literackego w Koninie! Koncepcja jest taka, żeby co miesiąc organizować spotkania z ciekawymi osobami z kraju i regionu, podczas których będzie można podyskutować, czegoś się dowiedzieć o ciekawych współczesnych problemach w kraju i na świecie i poruszyć trudne kwestie współczesnej polskiej rzeczywistości. Cykl spotkań będzie sięodbywał w kawiarence Le Figaro w pasażu Fryderyka na Zatorzu. Pierwsze spotkanie odbędzie się 19 września o godzinie 18tej z Kingą Dunin!


W czwartek, 25 sierpnia o godz. 17:00 w Gnieźnie na Rynku odbył się piknik wyborczy z udziałem Marka Borowskiego popieranego przez Zielonych 2004 kandydata na prezydenta RP oraz kandydatki Zielonych w okręgu 37, Miłki Sępień. Nasza kandydatka startuje z ostatniego miejsca na liście okręgowej SDPL.


„Nowa lewica dla lepszej przyszłości” to hasło z jakim Socjaldemokracja Polska wyrusza na wybory. Miłka Stępień z Zielonych 2004 startuje z ostatniego miejsca listy wyborczej.


Planujemy organizować, we współpracy z innymi związanymi z nami osobami, stowarzyszeniami i organizacjami, akcje dotyczące spraw, które mogą zainteresować wszystkie Zielono myślące osoby i nie tylko...


PRZEMÓWIENIE zostało wygłoszone (niestety w formie skróconej :), bo był zbyt duży upał, żeby przeciągać sprawy) podczas konwencji inauguracyjnej kampanii wyborczej SDPL/UP/ZIELONI 2004 w dniu 30 lipca 2005 r. przez kandydatkę na posłankę, Miłkę Stępień, z ZIELONYCH 2004


Czym się zajmowaliśmy od początku naszej działalności?


Ostatnie miejsce na liście jest PIERWSZYM miejscem Zielonych!!!!!
Strona 1 z 2 1 2 >
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,647,064 Unikalnych wizyt