ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/04/21
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Nasi Ludzie « Miłka Stępień

Miłka Stępień

Miłka Stępień

e-mail: milka.stepien@zieloni2004.pl

Status: Członkini

Zobacz artykuły: Miłka Stępień - RSS

Należy do: Koło konińskieNotka bio:Miłka Stępień - Współprzewodnicząca koła konińskiego Zielonych 2004. Urodzona w Kalulushi, Zambia w 1978r. Kończyła szkołę średnią w II LO w Koninie. Rodzina ojca pochodzi ze Ślesina, matki zaś z okolic Tarnowa. Ojciec, Julian, był inżynieriem górnikiem, matka - Maria, obecnie na emeryturze, nauczycielką języka polskiego. Studia kończyła na Uniwersytecie Warszawskim w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych: jest magistrem filologii angielskiej i kulturoznawstwa afrykańskiego. Powróciła do Konina po ukończeniu studiów magisterskich w Warszawie i rocznym pobycie w Chinach, pomimo tego, że często jest pytana: „Po co wracałaś? Co Cię tutaj czeka?” Odpowiada, że właśnie dlatego należy tu być, żeby coś zrobić, zmienić i wnieść swoją energię w przeobrażenie Konina w nowoczesne, przyjazne i sympatyczne miasteczko. Najważniejsze dla niej są kwestie edukacyjne i w tym widzi swoją przyszłość, gdyż uważa, że młodzi ludzie muszą mieć dostęp do edukacji na wysokim poziomie, otwierającej okno na świat i jego możliwości.

Jest nauczycielką w Zespole Szkół Budowlanych w Koninie oraz uczy również języka angielskiego w łódzkiej Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej, oddział koniński. Jest lubiana przez swoich uczniów i studentów.


Obecnie rozpoczyna studia doktoranckie w Zakładzie Języków i Kultur Afryki Uniwersytetu Warszawskiego. Członkini stowarzyszenia Solidarni z Afryką, feministka, wolontariuszka w Fundacji Podaj Dalej.


3 ostatnie artykuły powiązane z Miłka Stępień:profil ostatnio edytowany dnia: 04-05-2009, 12:21

Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,501,982 Unikalnych wizyt