ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/04/21
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Marta Jermaczek - RSS
Marta Jermaczek

Kiedy kończę ten tekst, jest już dawno po wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, który stwierdził jednoznacznie, że prezydent miasta nie miał prawa zakazać Marszu Równości. Wyrok nie jest na razie prawomocny. Sąd Grodzki postanowił nie zajmować się sprawami uczestników Marszu, policja przestała popierać skierowane przeciwko nim oskarżenia.26/09/2005
DZIĘKUJĘ!
Dziękuję wszystkim, którzy zaufali Zielonym i zagłosowali na mnie - według poglądów, a nie według sondaży. Dziękuję też wszystkim, którzy pomogli mi w kampanii! Bez Was nie byłoby Zielonych!


Zapraszam na piknik wyborczy w Wałbrzychu, który odbędzie się 14 września o godz.17 w Wałbrzychu... koło hipermarketu TESCO ;-)


21/08/2005
o2cv
CV Marta Jermaczek


22 sierpnia w Wałbrzychu w pubie Qfer (Piaskowa Góra) odbyło się spotkanie z Martą Jermaczek - kandydatką Zielonych 2004 w wyborach do Sejmu), oraz z Olgą Tokarczuk - pisarką.


Każdy region ma swoją specyfikę, która go wyróżnia i – odpowiednio wykorzystana - staje się jego wielkim atutem.


Zrównoważona gospodarka, dostęp do nowoczesnej edukacji oraz wolność tworzenia, myślenia, działania to najważniejsze punkty programu Zielonych 2004 zaprezentowane na dzisiejszym konwencie wyborczym w warszawskim klubie „Le Madame”. Współprzewodniczący partii – Magdalena Mosiewicz i Dariusz Szwed oficjalnie ogłosili start Zielonych w wyborach parlamentarnych.


Codzienną dbałość o jakość życia – segregację śmieci, kupowanie produktów lokalnych, ekologicznie opakowanych, uczciwie wyprodukowanychunek dla zwierząt i przyrody — wpisujemy teraz, wzorem Zielonych z całego świata, do politycznego programu, przedstawiamy w postaci konkretnych postulatów. Cieszymy się, że wreszcie staną się poważnym tematem w polskim Sejmie - powie


Szukaj listy na piątkę! Ostatnie miejsce na liście SdPl (lista nr 5) to pierwsze miejsce Zielonych!


Poznańscy Zieloni 2004 wyrażają głębokie zaniepokojenie sposobem oszczędzania na transporcie publicznym w Poznaniu. Domagamy się wprowadzenia zmian w budżecie miasta na rok 2005 zwiększających środki na inwestycje w transport publiczny.
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,502,002 Unikalnych wizyt