ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/04/22
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Marcin Pliszczyński - RSS

Marcin Pliszczyński

e-mail
Facebook
ZOBACZ PROFIL

Notka bio:

Jestem absolwentem politologii, skarbnikiem i członkiem szczecińskiego koła Partii Zieloni. W Partii Zieloni jestem od 2005 roku i wstąpienie do Zielonej Załogi uważam za jedną z najlepszych dezyzji w życiu. Bardzo podoba mi się filozofia Zielonych- Bądźmy Realistami- Żądajmy Niemożliwego!

+ Więcej


Należy do:

Marcin Pliszczyński z Partii Zieloni na akcji 1 z 30. "Wszyscy jesteśmy członkami tej załogi" - to hasło akcji solidarnościowej z 30-osobową załogą statku "Arctic Sunrise" zatrzymaną w Rosji. Od 6.34 minuty


Marcin Pliszczyński uważa, że toalet powinno być dużo więcej. Podkreśla: - Muszą być czyste. I otwarte całą dobę. W nocy też ludzie mają swoje potrzeby. A brak toalet powoduje, że załatwiają się na ulicach czy w bramach.


- Uważamy, że Dana powinna być wyremontowana, przebudowana i coś powinno być tu produkowane - powiedział sekretarz koła szczecińskiego, Marcin Pliszczyński.


W Polsce po raz pierwszy w tegorocznych wyborach samorządowych Zieloni 2004, partia należąca do Europejskiej Partii Zielonych, czwartej siły w Parlamencie Europejskim (Greens/EFA), zdobyła mandaty! Pierwszą radną Zielonych w Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego jest Ewa Koś. Zieloną politykę Ewa Koś będzie realizowac nie tylko opiniując projekty innych radnych, ale i przedstawiając własne alternatywne propozycje zmian.
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,510,009 Unikalnych wizyt