ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/04/21
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Małgorzata Jonczy - RSS
7 września, podczas pokniku wyborczego lider Socjaldemokracji Polskiej, Marek Borowski, podpisał Kartę Kobiet Częstochowy.


Serdecznie zapraszamy do udziału w happeningu „Zielony Dom”, który rozpocznie się 2 września 2005 roku o godz. 16:30 na Placu Biegańskiego w Częstochowie. Celem naszego happeningu jest wyrażenie stanowiska Zielonych 2004 w zakresie obowiązującego w Polsce modelu rodziny, ze sztywnym stereotypowym podziałem ról. Tematem happeningu będzie praca domowa kobiet, zwykle niedoceniana i nieopłacana.


2 września br., podczas happeningu "Zielony Dom", odbyło się podpisanie Karty Kobiet Częstochowy, zawierającej postulaty dotyczące praw kobiet w zakresie udziału w życiu politycznym, rynku pracy, zdrowia i praw reprodukcyjnych.


Ostatnie miejsce na liście SdPL w okręgu wyborczym nr 28 to pierwsze miejsce Zielonych 2004!


W Częstochowie po raz drugi organizowana jest Akcja "Tornister", której celem jest wyposażenie dzieci z najuboższych rodzin w tornistry oraz przybory szkolne, w uzupełnieniu ministerialnego programu "Wyprawka dla pierwszoklasisty", w ramach którego dzieci otrzymują komplety podręczników szkolnych.


Poszukujemy wolontariuszek i wolontariuszy do prowadzenia kampanii wyborczej w Częstochowie, Myszkowie, Kłobucku, Lublińcu. Jesteś aktywna/-y? Chcesz urozmaicić swoje wakacje? Zazieleń się z nami!


W niedzielę, 24 lipca br., w warszawskim klubie "Le Madame" odbył się Konwent Wyborczy partii Zielonych 2004. Podczas konwentu przedstawiono tezy programowe Zielonych 2004 oraz zaprezentowane kandydatki i kandydatów Zielonych 2004 do Sejmu RP. Gościem konwentu był Marek Borowski.
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,502,091 Unikalnych wizyt