ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/05/23
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Nasi Ludzie « Magda Masny - RSS

Magdalena Masny

Wikipedia
ZOBACZ PROFIL

Notka bio:

Członkini koła gdańskiego. Zakochana w telewizji - prowadziła wieczorną Panoramę w gdańskim oddziale TVP. Orędowniczka kobiet, zawsze pełna wiary w ich możliwości i talenty.

+ Więcej


Należy do:

Kampanie / Tematy:

Zieloni wystawiają swoich kandydatów i kandydatki w wyborach samorządowych w całej Polsce. Z dumą przedstawiamy listę naszych kandydatek i kandydatów!


Zapraszamy na Długie Pobrzeże w Gdańsku, gdzie w sobotnie popołudnie w godzinach od 14.30 do 17.30 Dariusz Szwed, lider listy Centrolewicy na Pomorzu wraz z innymi kandydatami i kandydatkami będzie zachęcać Gdańszczan i Gdańszczanki do głosowania na listę nr 7.


Kandydaci i kandydatki zgłoszeni przez partię Zieloni 2004 na wspólną listę KKW PdP CentroLewica (PD – SdPl – Zieloni) LISTA NR 7


Koalicyjny Komitet Wyborczy PdP – CentroLewica (PD – SDPL – Zieloni 2004) zarejestrował listy do Parlamentu Europejskiego we wszystkich trzynastu okręgach. Z list CentroLewicy o mandat europosła ubiegać się będzie 25 kandydatek i kandydatów z Zielonych bądź przez nas rekomendowanych, a wśród nich prof. Magdalena Środa, startująca z jedynki w okręgu nr 6 (łódzkim). Przewodniczący partii Dariusz Szwed startuje z pierwszego miejsca w okręgu nr 1 (pomorskim), a przewodnicząca partii Agnieszka Grzybek z trzeciego miejsca w okręgu nr 4 (Warszawa 1).


Dariusz Szwed - przewodniczący Zielonych 2004 oraz Magda Masny i Beata Maciejewska - członkinie Zielonych 2004 wezmą udział w debacie Czy grozi nam kryzys energetyczny, która odbędzie się 4 kwietnia 2009 w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej.


Z okazji 8 marca zapraszamy do lektury „Wiadomości Feministycznych” pod redakcją Beaty Maciejewskiej i Beaty Nowak. W numerze m.in.: rozmowa z Małgorzatą Tkacz-Janik i prof. Magdaleną Środą oraz: Agnieszka Graff, Kinga Dunin, Kazimiera Szczuka, Olga Tokarczuk...


Wiadomosci KlimatyczneZ okazji Szczytu Klimatycznego Zieloni 2004 wydadzą specjalną gazetę Wiadomości Klimatyczne. Będzie ona rozdawana bezpłatnie uczestnikom konferencji oraz licznych wydarzeń klimatycznych odbywających się w grudniu w Poznaniu. Prezentujemy spis treści pierwszego numeru.


"Zieloni zarzucają marszałkowi województwa pomorskiego Janowi Kozłowskiemu brak konkretów i słabe przygotowanie do budowy elektrowni atomowej. (...) Jak pisze "Polska Dziennik Bałtycki" list Zielonych jest reakcją na list marszałka do premiera, w którym marszałek prosi o poparcie dla budowy elektrowni atomowej na Pomorzu. Pytania Zielonych były bardzo szczegółowe." - pisze WNP.pl


Marszałek Województwa Pomorskiego, Jan Kozłowski, zaapelował do premiera Donalda Tuska o wsparcie pomysłu budowy elektrowni jądrowej na Pomorzu. Apel ten wywołał poruszenie opinii publicznej, odnieśli się do niego także Zieloni 2004, którzy od dawna proponują inwestowanie w lepsze źródła energii niż elektrownie jądrowe – na przykład źródła odnawialne. Publikujemy list Beaty Maciejewskiej, członkini Rady Krajowej Zielonych 2004 z Gdańska, do Marszałka, w którym poddaje ona w wątpliwość jego argumenty za budową elektrowni jądrowej.


Gdańskie koło partii Zieloni 2004 stanowczo sprzeciwia się planom budowy elektrowni węglowej w centrum miasta. Uważamy propozycję, którą firma GE Energy złożyła władzom miasta, za szkodliwą dla środowiska i ludzi, oraz nieefektywną z punktu widzenia ekonomicznego. (...) - Naszym zdaniem warto zainwestować przede wszystkim w oszczędność, czyli produkcję tzw. „negawatów” oraz w zieloną energię, której nie brakuje na Pomorzu, np. w odnawialną energię z wiatru – mówi Beata Maciejewska, członkini zarządu krajowego Zielonych z koła gdańskiego.


Publikacja "Zielone Miasto Nowej Generacji" jest swoistym miejskim zielonym manifestem. Pokazujemy w niej, że miasta powinny być "szyte" na miarę człowieka, tętnić życiem, stwarzać warunki do pracy, rozrywki i wypoczynku, kreować demokratyczną i otwartą przestrzeń publiczną, wyrównywać szanse obu płci, niwelować zarówno społeczne rozwarstwienie, jak i bariery architektoniczne. Ale nie tylko...

wersja polska

english versiongłosy policzone, procenty, słupki, wykresy...


23/09/2005
na finiszu
dziękuję Wam za każdy dzień kampanii wyborczej
Strona 1 z 2 1 2 >
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,647,054 Unikalnych wizyt