ENGLISH
Home O nas Kontakt Prawo Linki Galeria Publicystyka Historia Pobierz Rss KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI 2018/03/21
Partia Zielonych 2004
wesprzyj naszaangażuj się
MENU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoAby założyć konto, wypełnij e-deklarację członka/członkini lub sympatyka/sympatyczki.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Home « Struktury Terenowe « Koło poznańskie - RSS

INFO o nas:

Gdzie nas znajdziesz?

Najbliższe wydarzenia:

Spotkania poznańskiego koła odbywają się co piątek o godzinie 18:00, w Zielonej Gęsi na piętrze, przy ul. Nowowiejskiego 6.

Wszystkich zainteresowanych działaniem koła zapraszamy do udziału w internetowej grupie dyskusyjnej - kontakt translart.mk@gmail.com.

Władze:

współprzewodnicząca

Karina Bugdał
e-mail
strona wwwwspółprzewodniczący

Mikolaj Iwanski
e-mail


skarbnik

Marcin Krawczyk
e-mail

Użyteczne adresy:


Poznańskie koło partii Zieloni 2004 wyraża swoje poparcie dla Krystyny Łybackiej jako lidera poznańskiej listy SLD w wyborach parlamentarnych 2011,


Poznańskie koło Zielonych 2004 z niepokojem przyjmuje deklaracje władz Poznania dotyczącej sposobu poszerzenia udziału mieszkańców w kształtowaniu budżetu miasta.


List do Grobelnego: stop kontenerom! Członkowie i członkinie Partii Zieloni piszą do prezydenta Poznania, w tym: Mikołaj Iwański ( Poznań ), Hanna Gill-Piątek ( Łódź ) i Tomasz Kitliński ( Lublin )


Witamy na stronie wyborów parlamentarnych 2011 partii Zielonych 2004. Będziemy tutaj na bieżąco informować Państwa o naszych działaniach wyborczych do dnia wyborów - 9 października!


Zastanawiasz się, jak wyglądają programy wyborcze głównych partii politycznych? Ciekawi Cię, jak wygląda bilans 4 lat rządów koalicji PO i PSL? Zastanawiasz się, jak wyglądają najważniejsze wyzwania, stojące przed Polską w najbliższych latach? Jeśli na co najmniej jedno z tych pytań odpowiedziałeś "tak", to najnowsze Zielone Wiadomości, redagowane przez Beatę Nowak oraz Adama Ostolskiego, to lektura obowiązkowa!


Witamy na stronie informacyjnej II Letniego Uniwersytetu Zielonych organizowanego w Słubicach i Frankfurcie n/Odrą 8-11 września 2011 przez Grupę Zielonych w Parlamencie Europejskim, Europejską Partię Zielonych, Związek 90/Zielonych z Niemiec oraz Zielonych 2004 z Polski


Poznańskie koło Zielonych 2004 z niepokojem przyjęło informację o zaplanowanej na wrzesień 2011 w Poznaniu pseudonaukowej konferencji "Praktyczne zastosowania terapii reparatywnej: przyczyny i terapia skłonności homoseksualnych".


Lokatorzy organizują się przeciw podwyżkom czynszów czy reprywatyzacji, a nie przeciw gentryfikacji, bo jeszcze nie dostrzegają tego zagrożenia - mówi w wywiadzie Mikołaj Iwański, przewodniczący poznańskich Zielonych.


Zadziwia moc tej niewielkiej wieżyczki. Sama możliwość jej pojawienia się rozpętała w Poznaniu prawdziwe tsunami. - pisze Hanna Gill-Piątek.


Mikolaj Iwański wziął udział w wydarzeniu „Władza wyklucza – wykluczmy władzę” - zrealizowanym w ramach Festiwalu Malta zorganizowanych przez Kolektyw Rozbrat.


Poznańskie koło partii Zieloni 2004 wyraża swoje poparcie dla Krystyny Łybackiej jako lidera poznańskiej listy SLD w wyborach parlamentarnych 2011.


Zapraszamy do lektury najnowszego numeru "Zielonych Wiadomości", które tym razem biorą pod lupę energetykę - temat ważny w obliczu planów budowy elektrowni jądrowej przez rząd Donalda Tuska. W licznych wywiadach i artykułach przybliża rzeczywiste koszty i zagrożenia wynikające z eksploatacji elektrowni atomowych.


Artysta Rafał Jakubowicz i ekonomista Mikołaj Iwański dowodzili, że pojawienie się sztuki w zaniedbanych dzielnicach najczęściej prowadzi nie do ich rewitalizacji, ale gentryfikacji.


Poznańskie Koło Zielonych 2004 zdecydowanie sprzeciwia się planom ZKZL w sprawie budowy kontenerów socjalnych. Uważamy że stygmatyzacja wynikająca z tworzenia enklaw dla wykluczonych społecznie jest niedopuszczalną praktyką powodującą eskalację problemów społecznych.


Gdzie przebiega granica między ubóstwem a patologią? Kto będzie ją wyznaczał? Nie mamy wątpliwości, że patologią jest pomysł zmuszania ludzi do życia w nieludzkich warunkach – efekt polityki prezydenta Ryszarda Grobelnego i jego kompanów. - tekst Mikołaja Iwańskiego i Rafała Jakubowicza.
Strona 1 z 8 1 2 3 4 > >>
Siedziba biura krajowego Partii Zieloni:
ul. Marszałkowska 1 lok. 160
00-624 Warszawa
e-mail: biuro@zieloni2004.pl

www.partiazielonych.pl | www.zieloni2004.pl
15,377,024 Unikalnych wizyt